MaçTakvimi

Verilen saat her zaman Merkezi Avrupa Saati (CET - (Almanya, Avusturya, İsviçre ...) saat dilimine göredir. Bu saat dilimi yazları UTC +2, yaz ayları dışında ise UTC +1 dünya zamanı standardına karşılık gelir. Buna göre şu anda zamanın ne olduğu web sitesinin başında yayınlanır.

Nat. Italian Championship 2017-2018
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
23.04.   bayrak İtalya Carlo Melzi - bayrak İtalya Massimiliano Calusio 1:0
Nat. Championship Georgia 2018
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
21.04.   bayrak Gürcistan Levan Kareli - bayrak Gürcistan Bakar Matikashvili 0:1
21.04.   bayrak Gürcistan Aleksandre Chachanidze - bayrak Gürcistan Eduard Nazaryan 1:0
EBIF Tour 2018: Online Tourney 1
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
22.04.   bayrak Yunanistan Michalis Manolios - bayrak Çek Cumhuriyeti Pavel Zaoral 0:1
Nat. Iranian Championship  2018
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
20.04.   bayrak İran Ahmad Dehyadegari - bayrak İran Ehsan Mehran 0:1
22.04.   bayrak İran M1 Roohollah Amiri Andy - bayrak İran Amin Shafiei 0:1
22.04.   bayrak İran M3 Mohammadreza Amini - bayrak İran Omid Yaghoubi 1:0
22.04.   bayrak İran Farzin Aarabi - bayrak İran Amir Golegolab 1:0
Nat. Championship Croatia 2018
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
22.04.   bayrak Hırvatistan G3 Mislav Kovacic - bayrak Hırvatistan Kristijan Culjat 0:1
22.04.   bayrak Hırvatistan G3 Mislav Kovacic - bayrak Hırvatistan Kristijan Culjat 1:0
22.04.   bayrak Hırvatistan G3 Mislav Kovacic - bayrak Hırvatistan Kristijan Culjat 0:1
Nat. Swiss Championship 2018
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
21.04.   bayrak İsviçre Leyla Gyger - bayrak İsviçre Denis Etienne 0:1
23.04. 20:00 bayrak İsviçre Markus Gloor - bayrak İsviçre Peter Grünbaum
23.04. 20:00 bayrak İsviçre Jean-Marc Grand - bayrak İsviçre Roland Himmelberger
26.04. 21:00 bayrak İsviçre Nicolas Dehon - bayrak İsviçre Marc Wehli
EBIF Tour 2018: Online Tourney 2
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
20.04.   bayrak İngiltere M2 Chris Rogers - bayrak Avusturya M3 Friedrich Rattinger 0:1
20.04.   bayrak Yunanistan Kostas Raissis - bayrak Yunanistan Apostolos Amprazis 1:0
21.04.   bayrak Yunanistan Michalis Manolios - bayrak Avusturya Kristoffer Hötzeneder 0:1
21.04.   bayrak Danimarka Claus Elken - bayrak Avusturya Wolfgang Wühl 1:0
22.04.   bayrak Rusya Denis Polochkin - bayrak İngiltere Tiberiu Bostan 1:0
22.04.   bayrak İngiltere Simon Cocking - bayrak Almanya Fazli Güclü 1:0
22.04.   bayrak Macaristan Katalin Veszeli - bayrak Yunanistan Giorgos Avdis 1:0
23.04.   bayrak Yunanistan Anastasios Maniatis - bayrak İtalya Lorenzo Rusconi 1:0
23.04. 18:00 bayrak İngiltere G3 Gaz Owen - bayrak Yunanistan Costas Chiotinis
24.04. 20:00 bayrak Almanya Markus Klein - bayrak Almanya Theodoros Dimakis
EBIF Tour 2018: Online Tourney 3
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
20.04.   bayrak İsrail Adam Prager - bayrak Rusya Denis Polochkin 1:0
20.04.   bayrak Yunanistan Michail Proukakis - bayrak Almanya Veit Netz 1:0
20.04.   bayrak Almanya Veit Netz - bayrak Avusturya Greti Mayr 0:1
21.04.   bayrak Avusturya M3 Friedrich Rattinger - bayrak İsrail Adam Prager 0:1
21.04.   bayrak Norveç Elias Kritikos - bayrak Hırvatistan G3 Mislav Kovacic 1:0
21.04.   bayrak İngiltere M2 Chris Rogers - bayrak Norveç Elias Kritikos 1:0
22.04.   bayrak Yunanistan Andreas Tolias - bayrak Fransa Laurence Sinitzky 1:0
22.04.   bayrak Yunanistan Giorgos Avdis - bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka 1:0
22.04.   bayrak Yunanistan Stefanos Bonanos - bayrak Avusturya Kristoffer Hötzeneder 0:1
22.04.   bayrak Avusturya M3 Bernhard Mayr - bayrak Yunanistan Serafeim Tsaknis 1:0
22.04.   bayrak Avusturya Rudi Prohaska - bayrak Avusturya M3 Bernhard Mayr 1:0
22.04.   bayrak İngiltere Tiberiu Bostan - bayrak Almanya Markus Klein 0:1
23.04. 17:00 bayrak İngiltere Simon Cocking - bayrak Rusya Denis Polochkin
23.04. 18:00 bayrak Yunanistan Spyridon Sofos - bayrak Avusturya M3 Friedrich Rattinger
23.04. 18:00 bayrak Yunanistan Apostolos Amprazis - bayrak Danimarka Claus Elken
23.04. 20:00 bayrak Yunanistan Michalis Manolios - bayrak Türkiye Cihangir Cetinel
23.04. 20:30 bayrak Almanya Markus Klein - bayrak Avusturya Wolfgang Wühl
23.04. 21:00 bayrak İtalya Florin Popa - bayrak Yunanistan Michail Proukakis
24.04. 15:00 bayrak Avusturya Peter Urbantschitsch - bayrak Yunanistan Serafeim Tsaknis
24.04. 17:00 bayrak Avusturya Wolfgang Wühl - bayrak Avusturya Peter Urbantschitsch
26.04. 20:30 bayrak Almanya Markus Klein - bayrak Yunanistan Costas Chiotinis
European Cup 2018
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
20.04.   bayrak Makedonya Mitko Keramitchiev - bayrak Danimarka Michael Nielsen 1:0
20.04.   bayrak Danimarka G2 Michael Larsen - bayrak Almanya Jürgen Hegele 0:1
21.04.   bayrak Hırvatistan Willi Preskar - bayrak Norveç Thorleif Reisvold 1:0
22.04.   bayrak İtalya Gianlazzaro Sanna - bayrak Bulgaristan Aleksandar Zarzavatchiev 1:0
22.04.   bayrak İran Saeed Nourmohammadi - bayrak Yunanistan Tasos Anagnostou 0:1
22.04.   bayrak Almanya Maik Stiebler - bayrak Danimarka M1 Michael Weile 0:1
23.04. 18:00 bayrak Avusturya Peter Urbantschitsch - bayrak Makedonya Leko Ristovski
23.04. 21:00 bayrak İngiltere Chris Bray - bayrak Bulgaristan Ignat Ganev
23.04. 21:00 bayrak Hırvatistan Willi Preskar - bayrak İtalya Gianlazzaro Sanna
24.04. 19:00 bayrak Gürcistan Kakhaber Natchkebia - bayrak Almanya Maik Stiebler
Champions Cup 2018
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
20.04.   bayrak İtalya Florin Popa - bayrak İzlanda Fjalarr Pall Manason 0:1
20.04.   bayrak Avusturya M3 Wolfgang Bacher - bayrak Norveç Rune Færevåg 0:1
20.04.   bayrak Avusturya M3 Friedrich Rattinger - bayrak Makedonya Vasil Ainovski 1:0
21.04.   bayrak Macaristan Katalin Veszeli - bayrak İtalya Andrea Garau 0:1
21.04.   bayrak İran G3 Amir Eshraghi - bayrak İngiltere M3 Leo Waters 0:1
21.04. 18:00 bayrak Ukrayna Michael Juzny - bayrak İran G3 Amir Eshraghi
21.04.   bayrak Yunanistan Giorgos Kafetzopoulos - bayrak İsviçre Georges Grünbaum 1:0
22.04.   bayrak Macaristan Tamas Berki - bayrak Ukrayna Andrey Nesterov 1:0
22.04.   bayrak Gürcistan Karen Sarkisyan - bayrak Almanya Volker Sonnabend 1:0
23.04. 20:30 bayrak İran Amin Shahvalizadeh - bayrak Avusturya M3 Friedrich Rattinger
25.04. 17:00 bayrak İtalya Andrea Garau - bayrak İran Amin Shahvalizadeh
25.04. 20:00 bayrak Yunanistan Michalis Manolios - bayrak Gürcistan Karen Sarkisyan
25.04. 21:00 bayrak Norveç Elias Kritikos - bayrak Almanya Michaela Olsen