WBIF Tour 2019: All Players with 8 Wins and more are qualified for Live Final in Malta and can register! Registration Malta!! 16th WBIF Open - allready 66 registrations from 26!! Nations Registration till 15th July!!

MaçTakvimi

The given time always refers to the central european time (Germany, Austria, Swiss ...) and is published in the headline of the website. Europe has a winter- and summertime. The time corresponds during winter time to CET and UTC+1, during summer time (31.03.-27.10.201) to CET+1 and UTC+2.

Ulusal Isviçre Şampiyonası 2019
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
15.07.   bayrak İsviçre Ernst Kümin - bayrak İsviçre Andres Städeli 1:0
EBIF Tour 2019: Online Turnuva 3
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
15.07.   bayrak Yunanistan Serafeim Milionis - bayrak Danimarka Bjørn Kruse 0:1
15. WBIF Açık
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
16.07.   bayrak Yunanistan Mimis Tsakoniatis - bayrak Almanya Fazli Güclü 0:1
17.07. 19:00 bayrak Bosna Hersek Alem Zajmović - bayrak Almanya Jens Averkamp-Peters
17.07. 21:00 bayrak Avusturya Peter Urbantschitsch - bayrak Yunanistan Michail Proukakis
16. WBIF Açık
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
16.07.   bayrak ABD Steven Waller - bayrak Bulgaristan Vesselin Kolev 1:0
16.07.   bayrak Malta Ettore Giugovaz - bayrak Bulgaristan Borislav Todorov 0:1
16.07.   bayrak Bulgaristan Borislav Todorov - bayrak İngiltere G3 Gaz Owen 0:1
16.07.   bayrak İtalya M2 Stelian Iancu - bayrak ABD Steven Waller 0:1
16.07.   bayrak Malta Ettore Giugovaz - bayrak Almanya Fazli Güclü 0:1
16.07.   bayrak Yunanistan Tasos Anagnostou - bayrak Almanya Fazli Güclü 0:1
16.07.   bayrak Romanya Radu Ciortan - bayrak Yunanistan Tasos Anagnostou 1:0
18.07. 21:30 bayrak Yunanistan Stylianos Ktistakis - bayrak Polonya Marek Wojciechowski
19.07. 20:00 bayrak ABD Mario Savan - bayrak Danimarka Ole Nielsen
1st BGStudio Heroes Tourney (BG Heroes)
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
14.07.   bayrak İsrail Adam Prager - bayrak Çek Cumhuriyeti M3 Eva Zizkova 1:0
19.07. 18:00 bayrak İsrail Adam Prager - bayrak Norveç Jussi Haukioja
2nd BGStudio Heroes Tourney (BG Heroes)
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
15.07.   bayrak ABD Steven Waller - bayrak İngiltere Mark Manley 0:1
16.07.   bayrak Romanya Petru Hlihor - bayrak Yunanistan Georgios Ntislis 0:1
16.07.   bayrak Yunanistan Georgios Ntislis - bayrak Gürcistan Bakar Matikashvili 1:0
Ulusal United Kingdom Şampiyonası 2019
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
14.07.   bayrak İngiltere Mark Robinson - bayrak İspanya Ruben Sineriz Fernandez 1:0
15.07.   bayrak İngiltere Daniel DeMeester - bayrak Bahamalar Gary Fox 1:0
16.07.   bayrak İngiltere Chris Purchase - bayrak İngiltere Mark Manley 1:0
16.07.   bayrak İngiltere M2 Chris Rogers - bayrak Romanya Radu Ciortan 0:1
16.07.   bayrak İngiltere Peter Christmas - bayrak İngiltere M2 Alastair Woods 0:1
Ulusal Argentinia Şampiyonası 2019
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
15.07.   bayrak Arjantin Claudio Alejandro Conde - bayrak Arjantin José Hassan 1:0
15.07.   bayrak Arjantin José Hassan - bayrak Arjantin Laura Bourbon 1:0
15.07.   bayrak Arjantin Rafael Luis Palazzo - bayrak Arjantin Martin Castro 0:1
17.07.   bayrak Arjantin Alejandro Itkin - bayrak Arjantin Roberto Berger 1:0
Avrupa Kupası 2019
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
20.07. 12:00 bayrak İngiltere M2 Charles Hill - bayrak İran Saeed Nourmohammadi
Şampiyonlar Kupası 2019
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
14.07.   bayrak Yunanistan Michalis Manolios - bayrak İngiltere G3 Sebastian Wilkinson 1:0
15.07.   bayrak Danimarka G2 Thomas Myhr - bayrak Belçika Marc Van Damme 0:1
Ulusal Avusturya Qualification 2019
Tarih Zaman Eşleşme Sonuç
14.07.   bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher - bayrak Avusturya Reinhold Drugowitsch 0:1
16.07.   bayrak Avusturya Heinz Jahrbacher - bayrak Avusturya M2 Friedrich Rattinger 1:0
17.07. 16:00 bayrak Avusturya Wolfgang Wühl - bayrak Avusturya M2 Stefan Parlow