MaçTakvimi
Verilen saat her zaman merkezi Avrupa saatine (Almanya, Avusturya, İsviçre ...) atıfta bulunur ve web sitesinin başlığında yayınlanır. Avrupa'da kış ve yaz saati vardır. Kış saati CET ve UTC+1'e, yaz saati (31.03.-27.10.2024) CET+1 ve UTC+2'ye karşılık gelir.
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Kalin Stefanov (neilrobertson14) | - | David McAllister (elprimero) | 1:0 | |
26.03. | Roland Sahlén [G2] (Sahlen) | - | Ralf Zimmermann (REZ) | 1:0 | |
26.03. | Oliver Plaehn (olpl42) | - | Michael Larsen [G2] (rookieplayer) | 0:1 | |
27.03. | Jakob Garal (JakivGaral) | - | Geir Pedersen [G3] (Area51) | 1:0 | |
28.03. | Torkel Haugodegard [M3] (torkelh) | - | Andreas Sauseng [M3] (xander) | 1:0 | |
29.03. | 13:00 | Cecilia Rogers [M3] (Sparkie) | - | Washington Soares (washington) |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Tomi Huovinen (Jeesus) | - | James Newman [A1] (LuckSucker) | 1:0 | |
27.03. | Fernando Neumark [M1] (fneumark) | - | Honza Cerny (anezka) | 1:0 | |
27.03. | Bernd Metzger (bagpipes) | - | Panagiotis Kalofolias (panjkal) | 1:0 | |
27.03. | Peter Van Rooij [G3] (Pasiphae) | - | Ramaz Ukleba (ukleba) | 0:1 | |
28.03. | Nikolaos Androulakis (nickthecrete) | - | Franco Tosin (fratos) | 0:1 |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Kevin Jessup (Burnieboy) | - | Tomi Huovinen (Jeesus) | 0:1 | |
26.03. | Ramaz Ukleba (ukleba) | - | Martin Filipi (Pikomuf) | 0:1 | |
26.03. | Tomi Huovinen (Jeesus) | - | Simon Carter [M3] (DrCornwallis) | 1:0 | |
26.03. | Dagfinn H. Snarheim [G1] (snarheim) | - | Robert Palumbo (Cluedo) | 0:1 | |
26.03. | Gokhan Kutlu (xtremertx) | - | Sauli Alho (Acekicker) | 0:1 | |
26.03. | 18:30 | Michael Higatsberger [M2] (asteroid) | - | Stephen Fitchett (stevefitchett) | |
26.03. | 19:00 | Sauli Alho (Acekicker) | - | Lars Rosquist (Lros) | |
26.03. | Franco Tosin (fratos) | - | Lili Doubek (Liad19) | 0:1 | |
26.03. | Geir Pedersen [G3] (Area51) | - | Hans Kristian Mathiesen (KeddeMathiesen) | 1:0 | |
26.03. | Andrea Wirth (jezebel) | - | Peter Van Rooij [G3] (Pasiphae) | 0:1 | |
26.03. | Tania Klimova (PrimeMinister) | - | Franco Tosin (fratos) | 0:1 | |
27.03. | Tony Diamantidis [A1] (Greek) | - | Claudia Goehnert (Kalintje) | 1:0 | |
27.03. | Henning Frick (henningf) | - | Ralf Zimmermann (REZ) | 1:0 | |
27.03. | Bernd Metzger (bagpipes) | - | Luigi De Lazzari [A1] (trasteverino) | 1:0 | |
27.03. | Thomas Myhr [G1] (ZicoBlack) | - | Marianne Bowen (Marianne) | 1:0 | |
29.03. | 10:00 | David McAllister (elprimero) | - | Hans Kristian Mathiesen (KeddeMathiesen) | |
29.03. | 11:00 | Katalin Veszeli (veszelik) | - | Robert Kreisl [M3] (Circle) | |
29.03. | 12:30 | Robert Kreisl [M3] (Circle) | - | Hans Marius Eikseth [G3] (hanse) | |
29.03. | 19:00 | Panagiotis Kalofolias (panjkal) | - | Tony Diamantidis [A1] (Greek) | |
30.03. | 20:00 | Horst Zacharski (waldschacher) | - | Dicky Biddle (chelseamuffin) | |
31.03. | 16:00 | Ingrid Soderstjerna (Southstar) | - | Wolfgang Wühl (wolfw) | |
01.04. | 10:00 | Frank Von Willert (Greathumics) | - | Thomas Fuglheim (Fulle) | |
01.04. | 16:30 | Roland Michaelis (lionheart) | - | Andrea Wirth (jezebel) |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Bernardino Sessa (Berses) | - | Daniel Drewitz (DanielDrewitz) | 1:0 | |
28.03. | Mariela Kamenova (Queen_Mariela) | - | Robert Palumbo (Cluedo) | 0:1 | |
28.03. | Andreas Faulstich (apfaulstich) | - | Amel Boskailo (Boska) | 0:1 | |
30.03. | 13:15 | Denis-George Constantin [M3] (PlayHunter) | - | Benjamin Camo (Chamo7) | |
31.03. | 18:00 | Sérgio Dias (diaschess) | - | MICHELE MURATORI (CIPAPS) |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
27.03. | Lukas Zajac (hamingja) | - | Rolf Schüler (rotenfels) | 1:0 | |
29.03. | 11:00 | Frank Grzesik (pdefermat) | - | Michael Weidner (Gammonrider) | |
29.03. | 17:00 | Kanan Hasan Zada (Blansh) | - | Sergey Erokhin [G3] (Kabrus) |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Evangelos Kioule (Elgioul) | - | Luke Virgulti (dundeesprime) | 0:1 | |
26.03. | Steve Reichelt (tripleit) | - | Peter Molitor (PeterHSV) | 0:1 | |
26.03. | Geoffroy Menez [M3] (GeoFR) | - | Oliver Schneider (Wolf62) | 1:0 | |
26.03. | Tigran Mnatsakanyan (TigraPro) | - | MICHELE MURATORI (CIPAPS) | 1:0 | |
26.03. | Tomi Huovinen (Jeesus) | - | Sean Garber [M2] (seagar1824) | 1:0 | |
27.03. | Margaret Diamantidis (Greentruck) | - | Murat Elver (excaliba) | 1:0 | |
27.03. | Diego Bragato (NENBUN) | - | Ilias Gidas (ilias) | 1:0 | |
27.03. | 17:00 | Erhan Oztekin (atarli65) | - | Margaret Diamantidis (Greentruck) | |
27.03. | Tom Thorpe (Chesster) | - | Ralf Sudbrak (ralfsu) | 0:1 | |
27.03. | Wolfgang Bacher [M2] (Ophris) | - | Hubert Verstraeten (tamawa) | 0:1 | |
27.03. | MICHELE MURATORI (CIPAPS) | - | Antonio Serventi [A2] (PUPONE) | 1:0 | |
27.03. | Douglas Mayfield (Mayfwriter) | - | Rolf Schüler (rotenfels) | 1:0 | |
27.03. | Tasos Anastasiou [M1] (redmangr) | - | Mirza Muminovic (miko16) | 1:0 | |
27.03. | Diego Bragato (NENBUN) | - | Thomas Hawranek (Urschnak) | 1:0 | |
27.03. | Christophe Bernier (Greenchinese) | - | Michel Moll (corroli) | 1:0 | |
27.03. | Berkant Bilgi (berkantb) | - | Athanasios Adam (larisacity) | 1:0 | |
28.03. | Mariela Kamenova (Queen_Mariela) | - | Massimo De Angeli (CarloV) | 1:0 | |
28.03. | Ruben Sineriz Fernandez (rubsifer) | - | Vitaly Pereyaslavsky (pevit1) | 0:1 | |
28.03. | Andreas Faulstich (apfaulstich) | - | Marco Bardella [A1] (Sbaraglino) | 0:1 | |
28.03. | 21:00 | Marianne Bowen (Marianne) | - | Tom Thorpe (Chesster) | |
28.03. | 21:00 | Mirza Muminovic (miko16) | - | Laszlo Mike (Petede) | |
28.03. | 21:00 | Pedro Sanz (pepinoloco) | - | Aliomar Muritibia (Aliomar) | |
28.03. | 21:00 | Laszlo Mike (Petede) | - | Tony Diamantidis [A1] (Greek) | |
28.03. | Lukas Zajac (hamingja) | - | Antonio Negreiros (Macunaima) | 0:1 | |
28.03. | Igor Schwarz (ISch06) | - | Dan Adrian (adidan) | 1:0 | |
29.03. | 17:00 | Edward Bauder (BaronDChekerzov) | - | Mislav Kovacic [G3] (CroatianFish) | |
29.03. | 19:30 | Serafeim Tsaknis (anikitos720) | - | Berkant Bilgi (berkantb) | |
30.03. | 14:00 | Julio Cesar Bazak (JCLUDUS) | - | Fuat Hakan Uncuoglu (fuatuncuoglu) | |
31.03. | 10:00 | David McAllister (elprimero) | - | Ignasi Navarro (inavarro14) | |
31.03. | 11:00 | David Lazarus [A1] (DLaz44) | - | Tiberiu Bostan [M2] (Tiberius76) | |
31.03. | 18:00 | Abram Anwer (abram79) | - | Frank Grzesik (pdefermat) | |
01.04. | 17:30 | Mislav Kovacic [G3] (CroatianFish) | - | Pascal Perrenx (fourx) | |
01.04. | 21:00 | Tony Diamantidis [A1] (Greek) | - | Berkant Bilgi (berkantb) |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Oliver Heuler [A3] (OliverHeuler) | - | Sabri Buyuksoy (arykanda) | 1:0 | |
26.03. | Mike Nicholls (Gibraltar_Mike) | - | Marianne Bowen (Marianne) | 1:0 | |
27.03. | Frank Grzesik (pdefermat) | - | Gokhan Kutlu (xtremertx) | 0:1 | |
28.03. | 18:00 | Ian Anderson (grock) | - | Alexandre BenLassin (alex21) | |
28.03. | Radu Ciortan [M1] (raduciortan) | - | Frank Grzesik (pdefermat) | 0:1 | |
29.03. | 18:00 | Julio Cesar Bazak (JCLUDUS) | - | Peter Molitor (PeterHSV) |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
28.03. | Nikolay Hristov (Nikor) | - | Stanislav Stoynov (Stanko1966) | 1:0 | |
31.03. | 07:30 | Dimitar Grigorov (mitnick) | - | Rumen Rasheev (Rumen) | |
31.03. | 19:00 | Sevdalin Tzvetanov (Sevdalin100) | - | Petyo Marinov (Petyo33) | |
31.03. | 19:30 | Ivan Petrov (Ipetrov) | - | Velin Trendafilov (Trendy13) |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Pascal Pestel (donibane) | - | Eva Snell (Metis64) | 0:1 |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Peter Grünbaum (pesche) | - | Patrick Ducrest (DucPat) | 1:0 | |
26.03. | Rino Mathis (Sfurzat) | - | Gerrit Schäfer (Gerrito1) | 1:0 | |
26.03. | Kaweh Gholami (Persianswiss) | - | Ercan Recan [A2] (erecan) | 0:1 | |
27.03. | Alexandre BenLassin (alex21) | - | René Kälin (Pedersen) | 1:0 | |
27.03. | Almir Vajzovic (BlunderCoster) | - | Mario Barisic (Jurin) | 1:0 | |
28.03. | Aurèle Bar (Aurele) | - | Tuncay Koc (Tuncay) | 1:0 | |
29.03. | 14:30 | Thibaud Thompson (Beaverorpass) | - | Misja Alma [G3] (Misja) | |
31.03. | 20:00 | Markus Kreienbühl (lalterite) | - | Dejan Maros (Deks33) |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Gianfranca Pasciu (Ginfri) | - | Adriano Botteon (Max_Power) | 0:1 | |
26.03. | Isacco Ibba (Icchan) | - | Charlotte Tavecchio (chata) | 1:0 | |
27.03. | Lorenzo Borsoi (veneticon) | - | Daniel Tudose [M3] (Danielroit) | 0:1 | |
27.03. | 21:30 | Charlotte Tavecchio (chata) | - | Daniele Rotondo [A2] (dannyleprotto) | |
28.03. | Gianfranca Pasciu (Ginfri) | - | Aldo Rossi (MrPurple) | 0:1 | |
28.03. | Marco De Bortoli (Gattone) | - | Aldo Rossi (MrPurple) | 0:1 | |
28.03. | Paola Aiello (Modestyblaise) | - | Diego Bragato (NENBUN) | 0:1 |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Breck McCormack (McDally) | - | Nick Blasier [M1] (nblasier) | 0:1 | |
26.03. | Markus Jordan (mjoker060773) | - | John Scott (ChewableCosine) | 1:0 | |
26.03. | Martin Filipi (Pikomuf) | - | Sawyer Nelson (Mrfunman) | 1:0 | |
26.03. | Rolf Schreuder (AchmedAardvark) | - | Murat Elver (excaliba) | 0:1 | |
26.03. | Sam Mizutani (sam64) | - | Vasily Chemokhonenko (che0029) | 1:0 | |
26.03. | Geoff Hall [M1] (Switch) | - | Joseph Urso (joeurso1) | 1:0 | |
26.03. | Süreyya Ibrahimoglu (WestThraceN1) | - | Valentin Sendresc (MagisterLudi) | 1:0 | |
26.03. | Geir Pedersen [G3] (Area51) | - | Kanan Hasan Zada (Blansh) | 1:0 | |
26.03. | Vladimir Sazonov (SazonovVladimir) | - | Antonio Negreiros (Macunaima) | 0:1 | |
26.03. | Alexandros Vlavianos (Alexvlav) | - | Fritz Rattinger [M1] (Jaflo) | 1:0 | |
26.03. | Ernst Kümin (vye36) | - | Theodosis Badas [M2] (SubZero) | 1:0 | |
26.03. | Antonio Negreiros (Macunaima) | - | Georgi Cholakov (JORO1313) | 1:0 | |
26.03. | Nikos Zouvelos (exomotis) | - | Takis Sakkalis (tsp) | 1:0 | |
26.03. | Olivier Lafon (Epervier) | - | Edouard Corse (Doudou1) | 0:1 | |
26.03. | Patroklos Koudounis (patkoud) | - | Benjamin Zonic (zonicbeno) | 0:1 | |
26.03. | Marek Wojciechowski (marras) | - | Frank Talbot [M1] (Frank) | 0:1 | |
26.03. | Andrei Sokolovskii (Sandr) | - | Riccardo Micci [I2] (heartoflion) | 1:0 | |
26.03. | Cristian Duduca (collind) | - | Alexander Gribenko (Freyvid) | 0:1 | |
26.03. | Arutiun Mokoian (armoko) | - | Robert Kreisl [M3] (Circle) | 0:1 | |
26.03. | Steve Sax [G2] (STEAMSAX) | - | Douglas Mayfield (Mayfwriter) | 1:0 | |
26.03. | Dmitry Gurko (Dumon) | - | Simon Ayzac (Kayzaco) | 1:0 | |
26.03. | Paul Duff (PDuff) | - | Mehrdad Tehrany [M1] (Astronomics) | 0:1 | |
26.03. | Markus Jordan (mjoker060773) | - | Roohollah Amiri Andy [G3] (vorojak) | 0:1 | |
26.03. | Plamen Atanasov (Pachocop) | - | Anders Nielander (Nielander) | 0:1 | |
26.03. | Mirza Muminovic (miko16) | - | Massimiliano Calusio [M2] (calumax) | 1:0 | |
26.03. | Alexander Handin (SirAlex) | - | Edgardo Bianco [M2] (torseddi) | 1:0 | |
26.03. | Julia Hayward [A1] (JuliaH) | - | Berkant Bilgi (berkantb) | 0:1 | |
26.03. | Jerold Shea (JMShea) | - | Olivier Lafon (Epervier) | 1:0 | |
26.03. | Jacob Reyf (spikeyjak) | - | Scott Kelland (ScottyK) | 1:0 | |
26.03. | Miloš Mikić (KaraGeorge) | - | Bob Azari (bazari) | 0:1 | |
26.03. | Wendy Kaplan (madkap) | - | Andreas Hofmann [G3] (andras8) | 0:1 | |
27.03. | Cornel Oleniuc (Michaelco) | - | John Gamalielson (Gamalielson) | 1:0 | |
27.03. | Fritz Rattinger [M1] (Jaflo) | - | Arne Hoem (Avh1956) | 1:0 | |
27.03. | Blake Sorem (ProfLonghair) | - | Tomi Huovinen (Jeesus) | 0:1 | |
27.03. | Bob Azari (bazari) | - | Andrew Selby (Selbs) | 1:0 | |
27.03. | Rory Brennan (Lauderdale) | - | Christian Munk-Christensen [G3] (Wristy) | 0:1 | |
27.03. | Artur Petrosyan (dubart) | - | Georgi Cholakov (JORO1313) | 0:1 | |
27.03. | Katalin Veszeli (veszelik) | - | Serkan Sertkaya (Serkan) | 1:0 | |
27.03. | Aleko Manashvili (maxno) | - | Gokhan Gunes (GokGun) | 0:1 | |
27.03. | David Arabuli (ducati78) | - | Tom Lönnqvist (MoussaS) | 0:1 | |
27.03. | Stephan Chiron (Spectre) | - | Andrea Wirth (jezebel) | 0:1 | |
27.03. | Michael Weidner (Gammonrider) | - | Valery Smague (vsmague) | 1:0 | |
27.03. | Chris Rogers [M1] (keen2learn) | - | Tomaszk Kubiaczyk (scubidoo) | 0:1 | |
27.03. | Bakar Matikashvili (maquisard) | - | Margaret Diamantidis (Greentruck) | 0:1 | |
27.03. | Peter Molitor (PeterHSV) | - | Patrick Gebeili [A1] (Patz) | 0:1 | |
27.03. | Dicky Biddle (chelseamuffin) | - | Jerold Shea (JMShea) | 1:0 | |
27.03. | Jovan Dimovski (jovanzuz) | - | Abram Anwer (abram79) | 1:0 | |
27.03. | Michail Proukakis (Prouk) | - | Kevin Jones (Specul8tor) | 1:0 | |
27.03. | Yevgen Pryyma (Pryyma) | - | Florin Chelaru [A2] (kizzu) | 1:0 | |
27.03. | Bjorn Kroghsbo (kroghsbo) | - | Berkant Bilgi (berkantb) | 0:1 | |
27.03. | Amel Boskailo (Boska) | - | Herman Arzuman (HermanA) | 0:1 | |
27.03. | Ramiz Zajmovic (zramiz) | - | Andrea Wirth (jezebel) | 0:1 | |
27.03. | Miloš Mikić (KaraGeorge) | - | Mathieu Bloch (mattos) | 1:0 | |
28.03. | James Newman [A1] (LuckSucker) | - | Avi Cohen [M3] (Sheshbesh65) | 0:1 | |
28.03. | Honza Cerny (anezka) | - | Willi Preskar (Preskar) | 0:1 | |
28.03. | Dirk Schiemann [G0] (Schiemann) | - | Dmitry Gurko (Dumon) | 1:0 | |
28.03. | Konstantin Balkowski (Konstantin86) | - | Kari Niblack (IndyLaw) | 1:0 | |
28.03. | Peter Wisniewski (Pantera) | - | Dmitry Shirokov (Dmitry) | 1:0 | |
28.03. | Cecilia Rogers [M3] (Sparkie) | - | Morten Lassen (mortholmes) | 1:0 | |
28.03. | Mikayel Vardanyan [G2] (Fishka19) | - | Serkan Sertkaya (Serkan) | 0:1 | |
28.03. | Andrea Wirth (jezebel) | - | Bernd Metzger (bagpipes) | 1:0 | |
28.03. | Frank Talbot [M1] (Frank) | - | Markus Jordan (mjoker060773) | 0:1 | |
28.03. | Steve Reichelt (tripleit) | - | Jochen Dickinger (Dicki35) | 1:0 | |
28.03. | 21:00 | Sawyer Nelson (Mrfunman) | - | Patroklos Koudounis (patkoud) | |
28.03. | George Toursoulopoulos (MolonLabe) | - | Bernd Metzger (bagpipes) | 0:1 | |
28.03. | Alex Arsagov (ABC3000) | - | Karol Szczerek (kasz) | 0:1 | |
28.03. | Chris Rogers [M1] (keen2learn) | - | Dieter Rudi (Docsixthree) | 0:1 | |
28.03. | Valentin Sendresc (MagisterLudi) | - | Inaki Branger (Inak28) | 0:1 | |
28.03. | Massimiliano Calusio [M2] (calumax) | - | Jürgen Schettler (Heisterbach) | 1:0 | |
28.03. | Arash Ghafouri (arashghafouri) | - | Roberto Terenziani [M1] (dirindo) | 0:1 | |
28.03. | Tony Diamantidis [A1] (Greek) | - | Plamen Atanasov (Pachocop) | 1:0 | |
28.03. | James MacNaughtan [M3] (jamesm) | - | Jakob Garal (JakivGaral) | 0:1 | |
28.03. | Franco Tosin (fratos) | - | Alexander Handin (SirAlex) | 1:0 | |
28.03. | Veronique Chomaz Dehon (Dahue_senestre) | - | Igor Moraes (igormoraes) | 0:1 | |
29.03. | 11:00 | Andreas Sauseng [M3] (xander) | - | Markus Klein (Markus031972) | |
29.03. | 11:00 | Kevin Jessup (Burnieboy) | - | Lars-Henrik Braun [M3] (lhbraun) | |
29.03. | 14:00 | Naoki Iketani [G3] (ipetani) | - | Max De Paz (Max06) | |
29.03. | 14:00 | Konstantin Inozemtsev (Sakhalin) | - | Alem Zajmovic (zialem) | |
29.03. | 15:00 | Herman Arzuman (HermanA) | - | Geoffroy Menez [M3] (GeoFR) | |
29.03. | 20:00 | Natia Arjevanidze (Natka3) | - | Ralf Zimmermann (REZ) | |
29.03. | 20:00 | Dmitry Shirokov (Dmitry) | - | John Horton (tigereye37) | |
29.03. | 20:00 | Michael Dyett (beekind2me) | - | Daniil Shupikov (DanielS) | |
29.03. | 20:00 | Michael Loughman (mglough) | - | Steve Sax [G2] (STEAMSAX) | |
29.03. | 21:00 | Franco Tosin (fratos) | - | Aliomar Muritibia (Aliomar) | |
29.03. | 23:00 | Stelios Ktistakis (Ellanios) | - | Michael Dyett (beekind2me) | |
30.03. | 01:00 | David McAllister (elprimero) | - | Garrett Duquesne (Metrogammon) | |
30.03. | 09:00 | Andi Walther (madtowner) | - | Ben Phillips (2onthebar) | |
30.03. | 11:00 | Michel Chabrol (mickeygammon) | - | Cecilia Rogers [M3] (Sparkie) | |
30.03. | 11:00 | Inaki Branger (Inak28) | - | Roland Michaelis (lionheart) | |
30.03. | 21:00 | Nick Anifantakis (aroufas10) | - | Brad Mampe (IdiotVig) | |
30.03. | 21:00 | Juri Alper (realist58) | - | Karol Szczerek (kasz) | |
31.03. | 13:00 | Anil Durukan (Focus) | - | Tom Thorpe (Chesster) | |
31.03. | 13:30 | Ben Phillips (2onthebar) | - | Simon Carter [M3] (DrCornwallis) | |
31.03. | 15:30 | Cristian Cozos (sultanul007) | - | Tom Thorpe (Chesster) | |
31.03. | 19:30 | Diego Munoz (csbud) | - | Süreyya Ibrahimoglu (WestThraceN1) | |
31.03. | 20:00 | Tiberiu Bostan [M2] (Tiberius76) | - | Daniel Rozenberg (danielRZB) | |
01.04. | 12:00 | Elias Kritikos [G2] (elias k.) | - | Dicky Biddle (chelseamuffin) | |
01.04. | 14:00 | James MacNaughtan [M3] (jamesm) | - | Washington Soares (washington) | |
01.04. | 15:00 | Sabri Buyuksoy (arykanda) | - | Andrea Wirth (jezebel) | |
01.04. | 15:00 | Ruben Sineriz Fernandez (rubsifer) | - | Panagiotis Panagakis (panagios) | |
01.04. | 18:00 | Maciej Kaluzinski (s1macio) | - | Sebastien Krick (ALKAZAR) | |
01.04. | 18:00 | Douglas Mayfield (Mayfwriter) | - | Elias Kritikos [G2] (elias k.) | |
01.04. | 18:00 | Giorgio Castellano [G3] (jorghe) | - | Michael Weile [M1] (Weile) | |
01.04. | 19:00 | Stanislav Stoynov (Stanko1966) | - | Terje Pedersen (Terje Pedersen) | |
01.04. | 20:30 | Pierre Durillon (Carlo) | - | Inaki Branger (Inak28) |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Plamen Slavchev (pslavchev11) | - | Vladislav Kasovski (vsk30) | 1:0 | |
27.03. | Jordan Kirchev (JFK) | - | Nazif Nazifov (Nazif8401) | 1:0 | |
27.03. | Zlatina Petrova (frazy_crog) | - | Plamen Katsarov (p_aco8) | 0:1 | |
28.03. | Martin Dragoev (bat_Marto) | - | Georgi Cholakov (JORO1313) | 0:1 | |
28.03. | Stoycho Najdenov (Stoycho) | - | Jordan Penev (Lordan) | 0:1 | |
28.03. | Velin Trendafilov (Trendy13) | - | Anelia Ignatova (Ani) | 1:0 | |
29.03. | 18:00 | Stanimir Nedev (Stan) | - | Krasimir Marinov (Casper66) |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
27.03. | Tomi Huovinen (Jeesus) | - | Laura Hakansson (Brianda) | 1:0 |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
29.03. | 19:00 | Henning Frick (henningf) | - | Wolfgang Vinmans (Montus57) |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Eva Zizkova (elza) | - | Hitoshi Kawaai (aiueow) | 0:1 | |
26.03. | Daniel Bruni (SomTam) | - | Radu Ciortan [M1] (raduciortan) | 1:0 | |
26.03. | Giancarlo Ratto (gian_ratto) | - | Gokhan Kutlu (xtremertx) | 1:0 | |
26.03. | David McAllister (elprimero) | - | Andreas Hofmann [G3] (andras8) | 1:0 | |
29.03. | 14:00 | Hitoshi Kawaai (aiueow) | - | Terje Pedersen (Terje Pedersen) |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Patrice DeSainteMarie (Patapon22) | - | Hubert Verstraeten (tamawa) | 0:1 | |
28.03. | Jo Embrechts (embrechts) | - | Michel Lamote [M1] (Michel Lamote) | 0:1 |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Pedro Machado (pmachado) | - | Loredana Limone (Lory89) | 1:0 | |
26.03. | Loredana Limone (Lory89) | - | Francisco Kendall (FK777) | 0:1 | |
28.03. | Virgílio Silveira Machado (vmachado) | - | Isabelle Mahu (SASHA) | 0:1 | |
28.03. | Roberto Montefusco (Spagorosso) | - | Pedro Machado (pmachado) | 0:1 |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Jón Vilberg Georgsson (jvg) | - | Robert Lagerman (donroberto) | 1:0 | |
27.03. | Steindor Kristjansson (kristste) | - | Kristjana Birgisdóttir (Kristjana) | 1:0 | |
28.03. | Robert Lagerman (donroberto) | - | Ingi Tandri Traustason (ITTMachine) | 0:1 |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
26.03. | Vojislav Petrov (VojFromMars) | - | Ibrahima Guillard [A1] (Polaris) | 0:1 | |
26.03. | Coraline Llorens (Coraline) | - | Gildas Bouilland [A1] (tikub) | 0:1 | |
27.03. | Gilles Pellegrino (GILLOU) | - | Laurent Dubeuf (GammonCoffee) | 0:1 | |
27.03. | Adrien Touati (adrien75116) | - | Philippe Vouhe (TDM06) | 1:0 | |
27.03. | Farid AL CHAKTI (MrFfed87) | - | Jerome Poirier (BGBreizh) | 0:1 |
Tarih | Zaman | Eşleşme | Sonuç | ||
27.03. | Kevin Unger [A1] (postmanpat) | - | Catherine Lefevre (cath444) | 1:0 | |
27.03. | Renaud Perez (Renop1) | - | Xavier Chanut (XAVIER31) | 1:0 | |
27.03. | Jean-Luc CELLIER (Boulet) | - | Max De Paz (Max06) | 0:1 | |
28.03. | Arthur ROSALBA (Pikachu63) | - | Eric Kerboull (Duncan) | 1:0 | |
29.03. | 17:00 | Oscar Fuchs (oscar005) | - | Olivier De SAINT ANGEL (olivier1216) |