EBIF Tour 2019 with live Final in Malta!! Register for 2nd online Qualifier.
  • 2nd Online Qlfifier for EBIF Tour in Malta 2019
  • Maçlar

    Turnuva Tur

    EBIF Online Takım Şampiyonası 2018, Tur 11

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Norveç Sven Wisloff Nilssen - bayrak ABD G2 Neil Kazaross 0:1 (3,86:2,29)
    2 bayrak Norveç Asbjorn Arntzen - bayrak ABD G2 Steve Sax 1:0 (3,25:2,59)
    3 bayrak Norveç Torkel Haugødegård - bayrak ABD Joseph Russell 1:0 (6,05:6,40)
    4 bayrak Norveç Hans Marius Eikseth - bayrak ABD M1 Roberto Litzenberger 1:0 (4,17:4,30)
    5 bayrak Norveç Jorn Nesdal - bayrak ABD M1 Alfred Mamlet 0:1 (4,19:4,91)
        bayrak Norveç Norveç - bayrak ABD ABD 3:2 (4,47:4,28)

    EBIF Online Takım Şampiyonası 2018, Tur 10

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Avusturya M2 Mario Lazzer - bayrak Norveç Sven Wisloff Nilssen 0:1 (4,08:10,18)
    2 bayrak Avusturya M2 Friedrich Rattinger - bayrak Norveç Asbjorn Arntzen 1:0 (6,92:5,64)
    3 bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher - bayrak Norveç Torkel Haugødegård 1:0 (5,33:6,05)
    4 bayrak Avusturya M2 Bernhard Mayr - bayrak Norveç Hans Marius Eikseth 0:1 (7,39:6,57)
    5 bayrak Avusturya M2 Stefan Parlow - bayrak Norveç Jorn Nesdal 0:1 (6,14:6,48)
        bayrak Avusturya Avusturya - bayrak Norveç Norveç 2:3 (6,13:6,36)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İsviçre Georges Grünbaum - bayrak ABD G2 Neil Kazaross 0:1 (6,07:3,23)
    2 bayrak İsviçre Rolf Vetsch - bayrak ABD G2 Steve Sax 0:1 (6,26:5,57)
    3 bayrak İsviçre Denis Etienne - bayrak ABD Joseph Russell 0:1 (10,61:7,22)
    4 bayrak İsviçre Thibaud Thompson - bayrak ABD M1 Roberto Litzenberger 1:0 (4,28:3,85)
    5 bayrak İsviçre David Domig - bayrak ABD M1 Alfred Mamlet 0:1 (6,73:5,94)
        bayrak İsviçre İsviçre - bayrak ABD ABD 1:4 (6,82:5,03)

    EBIF Online Takım Şampiyonası 2018, Tur 9

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İtalya G3 Carlo Melzi - bayrak İsviçre Georges Grünbaum 0:1 (7,54:6,30)
    2 bayrak İtalya G3 Giorgio Castellano - bayrak İsviçre Rolf Vetsch 0:1 (4,97:7,90)
    3 bayrak İtalya Marco Tamigi - bayrak İsviçre Denis Etienne 1:0 (6,74:7,28)
    4 bayrak Romanya M2 Florin Popa - bayrak İsviçre Thibaud Thompson 1:0 (5,18:4,90)
    5 bayrak İtalya Edgardo Bianco - bayrak İsviçre David Domig 0:1 (5,32:7,24)
        bayrak İtalya İtalya - bayrak İsviçre İsviçre 2:3 (5,75:6,87)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Avusturya M2 Mario Lazzer - bayrak Norveç Sven Wisloff Nilssen 1:0 (5,05:6,36)
    2 bayrak Avusturya M2 Friedrich Rattinger - bayrak Norveç Asbjorn Arntzen 0:1 (4,16:3,97)
    3 bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher - bayrak Norveç Torkel Haugødegård 1:0 (4,37:9,66)
    4 bayrak Avusturya M2 Bernhard Mayr - bayrak Norveç Hans Marius Eikseth 0:1 (4,87:3,82)
    5 bayrak Avusturya M2 Stefan Parlow - bayrak Norveç Jorn Nesdal 0:1 (2,98:3,44)
        bayrak Avusturya Avusturya - bayrak Norveç Norveç 2:3 (4,34:5,57)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak ABD G2 Neil Kazaross - Bay
    2 bayrak ABD G2 Steve Sax - Bay
    3 bayrak ABD Joseph Russell - Bay
    4 bayrak ABD M1 Roberto Litzenberger - Bay
    5 bayrak ABD M1 Alfred Mamlet - Bay
        bayrak ABD ABD - Bu turda boşta

    EBIF Online Takım Şampiyonası 2018, Tur 8

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İtalya G3 Carlo Melzi - bayrak İngiltere M2 Chris Rogers 1:0 (2,69:5,01)
    2 bayrak İtalya G3 Giorgio Castellano - bayrak İngiltere G3 Tim Cross 1:0 (4,14:4,16)
    3 bayrak İtalya Marco Tamigi - bayrak İngiltere G3 Sebastian Wilkinson 1:0 (3,82:5,01)
    4 bayrak Romanya M2 Florin Popa - bayrak İngiltere G3 Gaz Owen 0:1 (3,53:5,94)
    5 bayrak İtalya Edgardo Bianco - bayrak İngiltere M3 Leo Waters 1:0 (3,01:2,65)
        bayrak İtalya İtalya - bayrak İngiltere İngiltere 4:1 (3,48:4,47)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Norveç Sven Wisloff Nilssen - bayrak ABD G2 Neil Kazaross 0:1 (5,46:5,84)
    2 bayrak Norveç Asbjorn Arntzen - bayrak ABD G2 Steve Sax 1:0 (3,73:1,94)
    3 bayrak Norveç Torkel Haugødegård - bayrak ABD Joseph Russell 1:0 (8,16:4,65)
    4 bayrak Norveç Hans Marius Eikseth - bayrak ABD M1 Roberto Litzenberger 1:0 (5,34:5,08)
    5 bayrak Norveç Jorn Nesdal - bayrak ABD M1 Alfred Mamlet 0:1 (6,14:4,09)
        bayrak Norveç Norveç - bayrak ABD ABD 3:2 (5,77:4,26)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka - bayrak Avusturya M2 Mario Lazzer 1:0 (1,70:3,72)
    2 bayrak Çek Cumhuriyeti Jan Cerny - bayrak Avusturya M2 Friedrich Rattinger 0:1 (3,25:6,08)
    3 bayrak Çek Cumhuriyeti Pavel Zaoral - bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher 1:0 (4,23:2,69)
    4 bayrak Çek Cumhuriyeti M3 Eva Zizkova - bayrak Avusturya M2 Bernhard Mayr 0:1 (8,31:3,33)
    5 bayrak Çek Cumhuriyeti Jiri Olejnicek - bayrak Avusturya M2 Stefan Parlow 0:1 (9,20:10,34)
        bayrak Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti - bayrak Avusturya Avusturya 2:3 (5,43:4,71)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Türkiye Cihangir Cetinel - bayrak İsviçre Georges Grünbaum 0:1 (3,34:7,27)
    2 06.12., 18:00 bayrak Türkiye G3 Ali Cetin Belene - bayrak İsviçre Rolf Vetsch
    3 bayrak Türkiye G3 Yasin Okal - bayrak İsviçre Denis Etienne 0:1 (3,20:8,23)
    4 bayrak Türkiye M2 Ibrahim Karaca - bayrak İsviçre Thibaud Thompson 0:1 (6,68:7,17)
    5 bayrak Türkiye G3 Cuneyt Argun Genc - bayrak İsviçre David Domig 0:1 (4,01:4,70)
        bayrak Türkiye Türkiye - bayrak İsviçre İsviçre 0:4 (4,24:6,91)

    EBIF Online Takım Şampiyonası 2018, Tur 7

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İngiltere M2 Chris Rogers - bayrak Macaristan Zoltan Illyés 0:1 (4,14:9,18)
    2 bayrak İngiltere G3 Tim Cross - bayrak Macaristan Daniel Kocsis 0:1 (5,61:11,27)
    3 bayrak İngiltere G3 Sebastian Wilkinson - bayrak Macaristan Katalin Veszeli 1:0 (4,79:6,84)
    4 bayrak İngiltere G3 Gaz Owen - bayrak Macaristan Laszlo Mike 1:0 (5,22:9,96)
    5 bayrak İngiltere M3 Leo Waters - bayrak Macaristan Eross Zoltan Peter 1:0 (2,08:7,89)
        bayrak İngiltere İngiltere - bayrak Macaristan Macaristan 3:2 (4,35:8,93)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İtalya G3 Carlo Melzi - bayrak Hırvatistan G3 Mislav Kovacic 0:1 (3,54:3,37)
    2 bayrak İtalya G3 Giorgio Castellano - bayrak Hırvatistan Willi Preskar 1:0 (6,54:4,96)
    3 bayrak İtalya Marco Tamigi - bayrak Hırvatistan Sinisa Vrhovec 1:0 (5,29:4,42)
    4 bayrak Romanya M2 Florin Popa - bayrak Hırvatistan Drazenko Vucina 0:1 (7,57:8,30)
    5 bayrak İtalya Edgardo Bianco - bayrak Hırvatistan Boro Bukvic 1:0 (2,90:5,56)
        bayrak İtalya İtalya - bayrak Hırvatistan Hırvatistan 3:2 (5,66:5,30)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Avusturya M2 Mario Lazzer - bayrak ABD G2 Neil Kazaross 1:0 (2,12:2,20)
    2 bayrak Avusturya M2 Friedrich Rattinger - bayrak ABD G2 Steve Sax 0:1 (5,81:2,91)
    3 bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher - bayrak ABD Joseph Russell 0:1 (2,69:4,62)
    4 bayrak Avusturya M2 Bernhard Mayr - bayrak ABD M1 Roberto Litzenberger 0:1 (6,07:5,61)
    5 bayrak Avusturya M2 Stefan Parlow - bayrak ABD M1 Alfred Mamlet 0:1 (5,67:4,06)
        bayrak Avusturya Avusturya - bayrak ABD ABD 1:4 (4,43:3,90)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İsviçre Georges Grünbaum - bayrak Norveç Sven Wisloff Nilssen 0:1 (8,76:6,68)
    2 bayrak İsviçre Rolf Vetsch - bayrak Norveç Asbjorn Arntzen 0:1 (5,30:3,04)
    3 bayrak İsviçre Denis Etienne - bayrak Norveç Torkel Haugødegård 1:0 (9,11:3,89)
    4 bayrak İsviçre Thibaud Thompson - bayrak Norveç Hans Marius Eikseth 0:1 (4,88:5,19)
    5 bayrak İsviçre David Domig - bayrak Norveç Jorn Nesdal 0:1 (13,87:6,60)
        bayrak İsviçre İsviçre - bayrak Norveç Norveç 1:4 (8,17:4,73)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Türkiye Cihangir Cetinel - bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka 0:1 (7,04:3,61)
    2 bayrak Türkiye G3 Ali Cetin Belene - bayrak Çek Cumhuriyeti Jan Cerny 1:0 (3,44:6,00)
    3 bayrak Türkiye G3 Yasin Okal - bayrak Çek Cumhuriyeti Pavel Zaoral 1:0 (5,17:4,89)
    4 bayrak Türkiye M2 Ibrahim Karaca - bayrak Çek Cumhuriyeti M3 Eva Zizkova 0:1 (5,50:7,11)
    5 bayrak Türkiye G3 Cuneyt Argun Genc - bayrak Çek Cumhuriyeti Jiri Olejnicek 1:0 (2,85:5,01)
        bayrak Türkiye Türkiye - bayrak Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti 3:2 (4,82:5,34)

    EBIF Online Takım Şampiyonası 2018, Tur 6

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Danimarka G1 Lars Trabolt - bayrak İngiltere M2 Chris Rogers 0:1 (2,35:4,65)
    2 bayrak Danimarka G2 Thomas Myhr - bayrak İngiltere G3 Tim Cross 0:1 (2,40:2,73)
    3 bayrak Danimarka M1 Benjamin Lund - bayrak İngiltere G3 Sebastian Wilkinson 0:1 (3,62:2,57)
    4 bayrak Danimarka G3 Jess Danielsen - bayrak İngiltere G3 Gaz Owen 0:1 (2,93:2,88)
    5 bayrak Danimarka G3 Karsten Bredahl - bayrak İngiltere M3 Leo Waters 0:1 (4,19:4,61)
        bayrak Danimarka Danimarka - bayrak İngiltere İngiltere 0:5 (3,12:3,74)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Norveç Sven Wisloff Nilssen - bayrak İran Amin Shahvalizadeh 1:0 (1,99:2,67)
    2 bayrak Norveç Asbjorn Arntzen - bayrak İran Aref Alipour 1:0 Logo XG
    3 bayrak Norveç Torkel Haugødegård - bayrak İran G3 Amir Eshraghi 1:0 (4,69:2,22)
    4 bayrak Norveç Hans Marius Eikseth - bayrak İran M2 Amir Golegolab 0:1 (4,14:3,32)
    5 bayrak Norveç Jorn Nesdal - bayrak İran M3 Jalil Khalili 0:1 (8,38:5,68)
        bayrak Norveç Norveç - bayrak İran İran 3:2 (4,90:3,54)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Avusturya M2 Mario Lazzer - bayrak Türkiye Cihangir Cetinel 1:0 (5,10:4,47)
    2 bayrak Avusturya M2 Friedrich Rattinger - bayrak Türkiye G3 Ali Cetin Belene 0:1 (6,45:5,14)
    3 bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher - bayrak Türkiye G3 Yasin Okal 0:1 (4,20:3,25)
    4 bayrak Avusturya M2 Bernhard Mayr - bayrak Türkiye M2 Ibrahim Karaca 1:0 (3,61:5,82)
    5 bayrak Avusturya M2 Stefan Parlow - bayrak Türkiye G3 Cuneyt Argun Genc 1:0 (4,48:6,82)
        bayrak Avusturya Avusturya - bayrak Türkiye Türkiye 3:2 (4,54:4,96)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Rusya M1 Nail Arzukhanov - bayrak Hırvatistan G3 Mislav Kovacic 0:1 (3,51:3,35)
    2 bayrak Rusya Denis Polochkin - bayrak Hırvatistan Willi Preskar 0:1 (7,01:6,86)
    3 bayrak Rusya Petr Malkov - bayrak Hırvatistan Sinisa Vrhovec 1:0 (6,16:6,86)
    4 bayrak Rusya Alex Ars - bayrak Hırvatistan Drazenko Vucina 0:1 Logo XG
    5 bayrak Rusya Yaroslav Gusev - bayrak Hırvatistan Boro Bukvic
        bayrak Rusya Rusya - bayrak Hırvatistan Hırvatistan 1:3 (5,62:5,83)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka - bayrak İspanya Andres Hermann 1:0 (2,51:9,68)
    2 bayrak Çek Cumhuriyeti Jan Cerny - bayrak İspanya Pedro Sanz 1:0 (3,62:6,92)
    3 bayrak Çek Cumhuriyeti Pavel Zaoral - bayrak İspanya Antonio Villaverde 0:1 (7,12:17,45)
    4 bayrak Çek Cumhuriyeti M3 Eva Zizkova - bayrak İspanya Pedro De Togores 1:0 (9,03:5,61)
    5 bayrak Çek Cumhuriyeti Jiri Olejnicek - bayrak İspanya Romain Billaud 1:0 (6,04:6,74)
        bayrak Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti - bayrak İspanya İspanya 4:1 (5,69:9,63)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Macaristan Zoltan Illyés - bayrak İsviçre Georges Grünbaum 0:1 (6,34:6,14)
    2 bayrak Macaristan Daniel Kocsis - bayrak İsviçre Rolf Vetsch 1:0 (5,12:10,17)
    3 bayrak Macaristan Katalin Veszeli - bayrak İsviçre Denis Etienne 0:1 (9,36:6,59)
    4 bayrak Macaristan Laszlo Mike - bayrak İsviçre Thibaud Thompson 0:1 (6,79:4,17)
    5 bayrak Macaristan Eross Zoltan Peter - bayrak İsviçre David Domig 1:0 (10,52:6,43)
        bayrak Macaristan Macaristan - bayrak İsviçre İsviçre 2:3 (7,51:7,10)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak ABD G2 Neil Kazaross - bayrak İtalya G3 Carlo Melzi 1:0 (4,28:2,24)
    2 bayrak ABD G2 Steve Sax - bayrak İtalya G3 Giorgio Castellano 1:0 (3,46:1,99)
    3 bayrak ABD Joseph Russell - bayrak İtalya Marco Tamigi 1:0 (5,08:2,90)
    4 bayrak ABD M1 Roberto Litzenberger - bayrak Romanya M2 Florin Popa 1:0 (6,08:3,92)
    5 bayrak ABD M1 Alfred Mamlet - bayrak İtalya Edgardo Bianco 1:0 (4,34:6,00)
        bayrak ABD ABD - bayrak İtalya İtalya 5:0 (4,59:3,27)

    EBIF Online Takım Şampiyonası 2018, Tur 5

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Bulgaristan Maya Peycheva - bayrak Danimarka G1 Lars Trabolt 0:1 (3,74:3,27)
    2 bayrak Bulgaristan Ivan Petrov - bayrak Danimarka G2 Thomas Myhr 0:1 (7,15:4,26)
    3 bayrak Bulgaristan Rumen Rasheev - bayrak Danimarka M1 Benjamin Lund 0:1 (2,77:3,80)
    4 bayrak Bulgaristan Svilen Todorov - bayrak Danimarka G3 Jess Danielsen 0:1 (8,72:6,34)
    5 bayrak Bulgaristan Petyo Marinov - bayrak Danimarka G3 Karsten Bredahl 0:1 (6,46:9,05)
        bayrak Bulgaristan Bulgaristan - bayrak Danimarka Danimarka 0:5 (5,40:5,31)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İngiltere M2 Chris Rogers - bayrak Arjantin Mariano Irigoy 1:0 Logo XG
    2 bayrak İngiltere G3 Tim Cross - bayrak Arjantin Fernando Neumark 0:1 (4,25:6,66)
    3 bayrak İngiltere G3 Sebastian Wilkinson - bayrak Arjantin Jorge Levy 0:0 ()
    4 bayrak İngiltere G3 Gaz Owen - bayrak Arjantin Marcos Hugo Ergueta 1:0 (3,98:5,17)
    5 bayrak İngiltere M3 Leo Waters - bayrak Arjantin Marcelo Di Filippo 1:0 (5,05:4,78)
        bayrak İngiltere İngiltere - bayrak Arjantin Arjantin 3:1 (4,33:5,53)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İran Amin Shahvalizadeh - bayrak Romanya M2 Catalin Bucur 0:1 ()
    2 bayrak İran Aref Alipour - bayrak Romanya Mihai Catalin Arminia 1:0 Logo XG
    3 bayrak İran G3 Amir Eshraghi - bayrak Romanya Radu Ciortan 0:1 (5,24:9,27)
    4 bayrak İran M2 Amir Golegolab - bayrak Romanya Petru Hlihor 1:0 (4,16:6,00)
    5 bayrak İran M3 Jalil Khalili - bayrak Romanya Daniel Tudose 1:0 (4,48:9,68)
        bayrak İran İran - bayrak Romanya Romanya 3:2 (4,61:8,41)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İtalya G3 Carlo Melzi - bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka 1:0 (2,96:4,22)
    2 bayrak İtalya G3 Giorgio Castellano - bayrak Çek Cumhuriyeti Jan Cerny 0:1 (6,17:5,64)
    3 bayrak İtalya Marco Tamigi - bayrak Çek Cumhuriyeti Pavel Zaoral 1:0 (4,63:3,57)
    4 bayrak Romanya M2 Florin Popa - bayrak Çek Cumhuriyeti M3 Eva Zizkova 0:1 (2,73:3,77)
    5 bayrak İtalya Edgardo Bianco - bayrak Çek Cumhuriyeti Jiri Olejnicek 0:1 (3,86:9,11)
        bayrak İtalya İtalya - bayrak Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti 2:3 (4,13:5,73)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Hırvatistan G3 Mislav Kovacic - bayrak Macaristan Zoltan Illyés 0:1 (5,13:7,06)
    2 bayrak Hırvatistan Willi Preskar - bayrak Macaristan Daniel Kocsis 0:1 (6,27:7,06)
    3 bayrak Hırvatistan Sinisa Vrhovec - bayrak Macaristan Katalin Veszeli 1:0 (7,23:6,92)
    4 bayrak Hırvatistan Drazenko Vucina - bayrak Macaristan Laszlo Mike 0:1 (7,73:6,59)
    5 bayrak Hırvatistan Boro Bukvic - bayrak Macaristan Eross Zoltan Peter 0:1 (8,03:9,42)
        bayrak Hırvatistan Hırvatistan - bayrak Macaristan Macaristan 1:4 (7,03:7,46)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Rusya M1 Nail Arzukhanov - Bay
    2 bayrak Rusya Denis Polochkin - Bay
    3 bayrak Rusya Petr Malkov - Bay
    4 bayrak Rusya Alex Ars - Bay
    5 bayrak Rusya Yaroslav Gusev - Bay
        bayrak Rusya Rusya - Bu turda boşta

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İsviçre Georges Grünbaum - bayrak Avusturya M2 Mario Lazzer 0:1 Logo XG
    2 bayrak İsviçre Rolf Vetsch - bayrak Avusturya M2 Friedrich Rattinger 0:1 (7,44:5,48)
    3 bayrak İsviçre Denis Etienne - bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher 0:1 (5,71:4,00)
    4 bayrak İsviçre Thibaud Thompson - bayrak Avusturya M2 Bernhard Mayr 1:0 (5,49:5,22)
    5 bayrak İsviçre David Domig - bayrak Avusturya M2 Stefan Parlow 0:1 Logo XG
        bayrak İsviçre İsviçre - bayrak Avusturya Avusturya 1:4 (6,25:4,95)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İspanya Andres Hermann - bayrak ABD G2 Neil Kazaross 0:1 (9,83:3,23)
    2 bayrak İspanya Pedro Sanz - bayrak ABD G2 Steve Sax 0:1 (7,78:2,93)
    3 bayrak İspanya Antonio Villaverde - bayrak ABD Joseph Russell 1:0 (16,12:7,44)
    4 bayrak İspanya Pedro De Togores - bayrak ABD M1 Roberto Litzenberger 1:0 (10,39:4,21)
    5 bayrak İspanya Romain Billaud - bayrak ABD M1 Alfred Mamlet 0:1 (7,59:5,86)
        bayrak İspanya İspanya - bayrak ABD ABD 2:3 (10,75:4,84)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Türkiye Cihangir Cetinel - bayrak Norveç Sven Wisloff Nilssen 0:1 (5,86:5,36)
    2 bayrak Türkiye G3 Ali Cetin Belene - bayrak Norveç Asbjorn Arntzen 1:0 (2,72:4,43)
    3 bayrak Türkiye G3 Yasin Okal - bayrak Norveç Torkel Haugødegård 1:0 (3,06:5,42)
    4 bayrak Türkiye M2 Ibrahim Karaca - bayrak Norveç Hans Marius Eikseth 0:1 (3,71:4,52)
    5 bayrak Türkiye G3 Cuneyt Argun Genc - bayrak Norveç Jorn Nesdal 1:0 (2,98:3,40)
        bayrak Türkiye Türkiye - bayrak Norveç Norveç 3:2 (3,89:4,71)

    EBIF Online Takım Şampiyonası 2018, Tur 4

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Bulgaristan Maya Peycheva - bayrak Avusturya M2 Mario Lazzer 0:1 (5,56:7,43)
    2 bayrak Bulgaristan Ivan Petrov - bayrak Avusturya M2 Friedrich Rattinger 0:1 (2,80:4,28)
    3 bayrak Bulgaristan Rumen Rasheev - bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher 0:1 (2,23:4,78)
    4 bayrak Bulgaristan Svilen Todorov - bayrak Avusturya M2 Bernhard Mayr 1:0 (7,64:6,28)
    5 bayrak Bulgaristan Petyo Marinov - bayrak Avusturya M2 Stefan Parlow 1:0 (5,41:4,00)
        bayrak Bulgaristan Bulgaristan - bayrak Avusturya Avusturya 2:3 (4,98:5,70)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Danimarka G1 Lars Trabolt - bayrak İspanya Andres Hermann 1:0 (2,72:6,91)
    2 bayrak Danimarka G2 Thomas Myhr - bayrak İspanya Pedro Sanz 0:1 (4,23:10,08)
    3 bayrak Danimarka M1 Benjamin Lund - bayrak İspanya Antonio Villaverde 0:1 (3,55:9,46)
    4 bayrak Danimarka G3 Jess Danielsen - bayrak İspanya Pedro De Togores 1:0 (4,43:4,69)
    5 bayrak Danimarka G3 Karsten Bredahl - bayrak İspanya Romain Billaud 0:1 (4,17:9,54)
        bayrak Danimarka Danimarka - bayrak İspanya İspanya 2:3 (3,81:8,23)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İngiltere M2 Chris Rogers - bayrak Hırvatistan G3 Mislav Kovacic 0:1 (5,11:2,07)
    2 bayrak İngiltere G3 Tim Cross - bayrak Hırvatistan Willi Preskar 0:1 (4,08:3,72)
    3 bayrak İngiltere G3 Sebastian Wilkinson - bayrak Hırvatistan Sinisa Vrhovec 0:1 (4,74:4,88)
    4 bayrak İngiltere G3 Gaz Owen - bayrak Hırvatistan Drazenko Vucina 0:1 Logo XG
    5 bayrak İngiltere M3 Leo Waters - bayrak Hırvatistan Boro Bukvic 1:0 (7,16:8,88)
        bayrak İngiltere İngiltere - bayrak Hırvatistan Hırvatistan 1:4 (5,19:4,94)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Norveç Sven Wisloff Nilssen - bayrak Almanya Stefan Blancke 1:0 (5,31:4,66)
    2 bayrak Norveç Asbjorn Arntzen - bayrak Almanya Marcel Jochem 1:0 (kontumaz)
    3 bayrak Norveç Torkel Haugødegård - bayrak Almanya Philipp Heyng 1:0 (7,28:4,37)
    4 bayrak Norveç Hans Marius Eikseth - bayrak Almanya Andreas Hofmann 1:0 (5,95:2,93)
    5 bayrak Norveç Jorn Nesdal - bayrak Almanya Markus Klein 0:1 (3,64:3,98)
        bayrak Norveç Norveç - bayrak Almanya Almanya 4:1 (5,78:3,96)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Romanya M2 Catalin Bucur - Bay
    2 bayrak Romanya Mihai Catalin Arminia - Bay
    3 bayrak Romanya Radu Ciortan - Bay
    4 bayrak Romanya Petru Hlihor - Bay
    5 bayrak Romanya Daniel Tudose - Bay
        bayrak Romanya Romanya - Bu turda boşta

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka - bayrak İsviçre Georges Grünbaum 1:0 Logo XG
    2 bayrak Çek Cumhuriyeti Jan Cerny - bayrak İsviçre Rolf Vetsch 0:1 (3,45:7,67)
    3 bayrak Çek Cumhuriyeti Pavel Zaoral - bayrak İsviçre Denis Etienne 0:1 (3,78:12,10)
    4 bayrak Çek Cumhuriyeti M3 Eva Zizkova - bayrak İsviçre Thibaud Thompson 0:1 (5,85:6,00)
    5 bayrak Çek Cumhuriyeti Jiri Olejnicek - bayrak İsviçre David Domig 0:1 (7,59:11,10)
        bayrak Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti - bayrak İsviçre İsviçre 1:4 (4,94:9,08)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Ukrayna Jakob Garal - bayrak İran Amin Shahvalizadeh 1:0 (7,71:5,33)
    2 bayrak Ukrayna Aleksandr Grin - bayrak İran Aref Alipour 1:0 (3,73:4,06)
    3 bayrak Ukrayna Vyacheslav Stepanenko - bayrak İran G3 Amir Eshraghi 0:1 (8,15:4,29)
    4 bayrak Ukrayna Michael Juzny - bayrak İran M2 Amir Golegolab 0:1 (5,64:2,18)
    5 bayrak Ukrayna Andrey Nesterov - bayrak İran M3 Jalil Khalili 0:1 (5,89:4,51)
        bayrak Ukrayna Ukrayna - bayrak İran İran 2:3 (6,22:3,94)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Macaristan Zoltan Illyés - bayrak İtalya G3 Carlo Melzi 1:0 (8,78:3,05)
    2 bayrak Macaristan Daniel Kocsis - bayrak İtalya G3 Giorgio Castellano 0:1 (6,32:3,64)
    3 bayrak Macaristan Katalin Veszeli - bayrak İtalya Marco Tamigi 1:0 (7,45:6,71)
    4 bayrak Macaristan Laszlo Mike - bayrak Romanya M2 Florin Popa 0:1 (9,86:4,01)
    5 bayrak Macaristan Eross Zoltan Peter - bayrak İtalya Edgardo Bianco 0:1 (8,20:6,67)
        bayrak Macaristan Macaristan - bayrak İtalya İtalya 2:3 (8,14:4,87)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Arjantin Mariano Irigoy - bayrak Türkiye Cihangir Cetinel 0:1 (7,46:7,16)
    2 bayrak Arjantin Fernando Neumark - bayrak Türkiye G3 Ali Cetin Belene 1:0 Logo XG
    3 bayrak Arjantin Jorge Levy - bayrak Türkiye G3 Yasin Okal 1:0 Logo XG
    4 bayrak Arjantin Marcos Hugo Ergueta - bayrak Türkiye M2 Ibrahim Karaca 0:1 (8,34:6,51)
    5 bayrak Arjantin Marcelo Di Filippo - bayrak Türkiye G3 Cuneyt Argun Genc 0:1 (6,57:4,06)
        bayrak Arjantin Arjantin - bayrak Türkiye Türkiye 2:3 (7,31:5,72)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak ABD G2 Neil Kazaross - bayrak Rusya M1 Nail Arzukhanov 1:0 (3,57:5,46)
    2 bayrak ABD G2 Steve Sax - bayrak Rusya Denis Polochkin 0:1 (3,99:6,51)
    3 bayrak ABD Joseph Russell - bayrak Rusya Petr Malkov 0:1 (4,39:6,00)
    4 bayrak ABD M1 Roberto Litzenberger - bayrak Rusya Alex Ars 1:0 (6,18:6,15)
    5 bayrak ABD M1 Alfred Mamlet - bayrak Rusya Yaroslav Gusev 1:0 (1,90:11,86)
        bayrak ABD ABD - bayrak Rusya Rusya 3:2 (4,25:6,29)

    EBIF Online Takım Şampiyonası 2018, Tur 3

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Almanya Stefan Blancke - bayrak FYR Makedonya Leko Ristovski 1:0 (3,33:6,54)
    2 bayrak Almanya Marcel Jochem - bayrak FYR Makedonya Zoran Todorov 1:0 (4,21:9,50)
    3 bayrak Almanya Philipp Heyng - bayrak FYR Makedonya Hristo Ainovski 1:0 (kontumaz)
    4 bayrak Almanya Andreas Hofmann - bayrak FYR Makedonya Vladimir Temelkovski 0:1 Logo XG
    5 bayrak Almanya Markus Klein - bayrak FYR Makedonya Mitko Keramitchiev 1:0 (8,31:11,18)
        bayrak Almanya Almanya - bayrak FYR Makedonya FYR Makedonya 4:1 (4,85:8,85)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İran Amin Shahvalizadeh - bayrak Danimarka G1 Lars Trabolt 0:1 (1,74:2,52)
    2 bayrak İran Aref Alipour - bayrak Danimarka G2 Thomas Myhr 0:1 (3,01:3,22)
    3 bayrak İran G3 Amir Eshraghi - bayrak Danimarka M1 Benjamin Lund 1:0 (3,92:4,69)
    4 bayrak İran M2 Amir Golegolab - bayrak Danimarka G3 Jess Danielsen 0:1 (5,58:3,07)
    5 bayrak İran M3 Jalil Khalili - bayrak Danimarka G3 Karsten Bredahl 0:1 (6,29:4,61)
        bayrak İran İran - bayrak Danimarka Danimarka 1:4 (4,17:3,68)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İtalya G3 Carlo Melzi - Bay
    2 bayrak İtalya G3 Giorgio Castellano - Bay
    3 bayrak İtalya Marco Tamigi - Bay
    4 bayrak Romanya M2 Florin Popa - Bay
    5 bayrak İtalya Edgardo Bianco - Bay
        bayrak İtalya İtalya - Bu turda boşta

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Hırvatistan G3 Mislav Kovacic - bayrak Ukrayna Jakob Garal 1:0 (5,97:7,59)
    2 bayrak Hırvatistan Willi Preskar - bayrak Ukrayna Aleksandr Grin 0:1 (5,73:5,68)
    3 bayrak Hırvatistan Sinisa Vrhovec - bayrak Ukrayna Vyacheslav Stepanenko 1:0 (5,77:5,66)
    4 bayrak Hırvatistan Drazenko Vucina - bayrak Ukrayna Michael Juzny 0:1 (7,62:8,29)
    5 bayrak Hırvatistan Boro Bukvic - bayrak Ukrayna Andrey Nesterov 1:0 (13,10:5,38)
        bayrak Hırvatistan Hırvatistan - bayrak Ukrayna Ukrayna 3:2 (7,71:6,58)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Norveç Sven Wisloff Nilssen - bayrak Polonya Karol Szczerek 0:1 (4,07:9,35)
    2 bayrak Norveç Asbjorn Arntzen - bayrak Polonya M2 Jacek Wojciechowski 1:0 (4,46:4,89)
    3 bayrak Norveç Torkel Haugødegård - bayrak Polonya Zbigniew Szczerek 0:1 (8,57:8,30)
    4 bayrak Norveç Hans Marius Eikseth - bayrak Polonya Przemyslaw Nadziejko 1:0 (3,50:10,86)
    5 bayrak Norveç Jorn Nesdal - bayrak Polonya Wojciech Bator 1:0 (5,96:4,50)
        bayrak Norveç Norveç - bayrak Polonya Polonya 3:2 (5,76:7,53)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Avusturya M2 Mario Lazzer - bayrak Meksika Fernando Munoz 1:0 (5,31:10,16)
    2 bayrak Avusturya Wolfgang Wühl - bayrak Meksika Julio Mejia 1:0 (9,32:6,80)
    3 bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher - bayrak Meksika Jaime Obregon 1:0 Logo XG
    4 bayrak Avusturya M2 Bernhard Mayr - bayrak Meksika Jose Cassab 1:0 (6,16:21,15)
    5 bayrak Avusturya M2 Stefan Parlow - bayrak Meksika Jose Farca 1:0 Logo XG
        bayrak Avusturya Avusturya - bayrak Meksika Meksika 5:0 (6,95:14,37)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Romanya M2 Catalin Bucur - bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka 1:0 (9,24:3,36)
    2 bayrak Romanya Mihai Catalin Arminia - bayrak Çek Cumhuriyeti Jan Cerny 0:1 Logo XG
    3 bayrak Romanya Radu Ciortan - bayrak Çek Cumhuriyeti Pavel Zaoral 1:0 Logo XG
    4 bayrak Romanya Petru Hlihor - bayrak Çek Cumhuriyeti M3 Eva Zizkova 0:1 (10,26:8,46)
    5 bayrak Romanya Daniel Tudose - bayrak Çek Cumhuriyeti Jiri Olejnicek 0:1 (7,06:6,31)
        bayrak Romanya Romanya - bayrak Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti 2:3 (8,73:5,97)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Rusya M1 Nail Arzukhanov - bayrak Yunanistan Giorgos Kleitsas 1:0 (5,26:6,04)
    2 bayrak Rusya Denis Polochkin - bayrak Yunanistan Costas Chiotinis 1:0 (7,88:1,97)
    3 bayrak Rusya Petr Malkov - bayrak Yunanistan Christos Groutsos 0:1 (5,63:5,85)
    4 bayrak Rusya Alex Ars - bayrak Yunanistan Michalis Manolios 0:1 (5,79:4,26)
    5 bayrak Rusya Yaroslav Gusev - bayrak Yunanistan Ioannis Atmatzidis 1:0 (4,07:5,71)
        bayrak Rusya Rusya - bayrak Yunanistan Yunanistan 3:2 (5,36:5,34)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İsviçre Georges Grünbaum - bayrak İngiltere M2 Chris Rogers 1:0 (7,11:6,01)
    2 bayrak İsviçre Rolf Vetsch - bayrak İngiltere G3 Tim Cross 1:0 (8,57:5,99)
    3 bayrak İsviçre Denis Etienne - bayrak İngiltere G3 Sebastian Wilkinson 1:0 (9,05:6,78)
    4 bayrak İsviçre Thibaud Thompson - bayrak İngiltere G3 Gaz Owen 0:1 (2,43:4,01)
    5 bayrak İsviçre David Domig - bayrak İngiltere M3 Leo Waters 1:0 (8,27:3,46)
        bayrak İsviçre İsviçre - bayrak İngiltere İngiltere 4:1 (7,31:5,11)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İspanya Andres Hermann - bayrak Bulgaristan Maya Peycheva 0:1 (9,86:9,82)
    2 bayrak İspanya Pedro Sanz - bayrak Bulgaristan Ivan Petrov 1:0 (10,69:4,72)
    3 bayrak İspanya Antonio Villaverde - bayrak Bulgaristan Rumen Rasheev 0:1 (7,38:3,86)
    4 bayrak İspanya Pedro De Togores - bayrak Bulgaristan Svilen Todorov 1:0 (13,34:10,92)
    5 bayrak İspanya Romain Billaud - bayrak Bulgaristan Petyo Marinov 0:1 (11,11:5,15)
        bayrak İspanya İspanya - bayrak Bulgaristan Bulgaristan 2:3 (10,63:6,69)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Türkiye Cihangir Cetinel - bayrak Macaristan Zoltan Illyés 0:1 (6,21:6,66)
    2 bayrak Türkiye G3 Ali Cetin Belene - bayrak Macaristan Daniel Kocsis 0:1 (2,38:5,82)
    3 bayrak Türkiye G3 Yasin Okal - bayrak Macaristan Katalin Veszeli 0:1 (3,66:6,20)
    4 bayrak Türkiye M2 Ibrahim Karaca - bayrak Macaristan Laszlo Mike 1:0 (4,33:8,26)
    5 bayrak Türkiye G3 Cuneyt Argun Genc - bayrak Macaristan Eross Zoltan Peter 1:0 (6,52:11,24)
        bayrak Türkiye Türkiye - bayrak Macaristan Macaristan 2:3 (4,86:7,92)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Arjantin Mariano Irigoy - bayrak Gürcistan Karen Sarkisyan 0:1 (8,20:3,07)
    2 bayrak Arjantin Fernando Neumark - bayrak Gürcistan Bakar Matikashvili 1:0 (2,47:3,17)
    3 bayrak Arjantin Jorge Levy - bayrak Gürcistan Levan Kareli 1:0 (3,48:3,94)
    4 bayrak Arjantin Marcos Hugo Ergueta - bayrak Gürcistan Eduard Nazaryan 1:0 (6,88:2,92)
    5 bayrak Arjantin Marcelo Di Filippo - bayrak Gürcistan Kakhaber Natchkebia 1:0 (kontumaz)
        bayrak Arjantin Arjantin - bayrak Gürcistan Gürcistan 4:1 (5,92:3,16)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak ABD G2 Neil Kazaross - bayrak İzlanda Gisli Hrafnkelsson 1:0 (3,76:7,34)
    2 bayrak ABD G2 Steve Sax - bayrak İzlanda Gunnar Birnir Jonsson 0:1 (3,25:7,97)
    3 bayrak ABD Joseph Russell - bayrak İzlanda Fjalarr Pall Manason 1:0 (5,66:7,03)
    4 bayrak ABD M1 Roberto Litzenberger - bayrak İzlanda Johannes Jonsson 1:0 (4,19:4,16)
    5 bayrak ABD M1 Alfred Mamlet - bayrak İzlanda Stefan Freyr Gudmundsson 1:0 (4,57:8,30)
        bayrak ABD ABD - bayrak İzlanda İzlanda 4:1 (4,47:6,74)

    EBIF Online Takım Şampiyonası 2018, Tur 2

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Bulgaristan Maya Peycheva - bayrak Almanya Stefan Blancke 0:1 (6,53:2,68)
    2 bayrak Bulgaristan Ivan Petrov - bayrak Almanya Marcel Jochem 0:1 (5,56:3,44)
    3 bayrak Bulgaristan Rumen Rasheev - bayrak Almanya Philipp Heyng 1:0 (4,40:4,11)
    4 bayrak Bulgaristan Svilen Todorov - bayrak Almanya Andreas Hofmann 1:0 (11,23:4,93)
    5 bayrak Bulgaristan Petyo Marinov - bayrak Almanya Markus Klein 1:0 (5,36:2,72)
        bayrak Bulgaristan Bulgaristan - bayrak Almanya Almanya 3:2 (6,57:3,60)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Danimarka G1 Lars Trabolt - bayrak İtalya G3 Carlo Melzi 1:0 (3,82:4,42)
    2 bayrak Danimarka G2 Thomas Myhr - bayrak İtalya G3 Giorgio Castellano 0:1 (3,96:6,53)
    3 bayrak Danimarka M1 Benjamin Lund - bayrak İtalya Marco Tamigi 0:1 (3,71:7,59)
    4 bayrak Danimarka G3 Jess Danielsen - bayrak Romanya M2 Florin Popa 0:1 (2,85:6,49)
    5 bayrak Danimarka G3 Karsten Bredahl - bayrak İtalya Edgardo Bianco 0:1 (5,23:3,33)
        bayrak Danimarka Danimarka - bayrak İtalya İtalya 1:4 (3,83:5,74)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İngiltere M2 Chris Rogers - bayrak Norveç Sven Wisloff Nilssen 1:0 (3,86:5,77)
    2 bayrak İngiltere G3 Tim Cross - bayrak Norveç Asbjorn Arntzen 1:0 Logo XG
    3 bayrak İngiltere G3 Sebastian Wilkinson - bayrak Norveç Torkel Haugødegård 1:0 (3,40:3,04)
    4 bayrak İngiltere G3 Gaz Owen - bayrak Norveç Hans Marius Eikseth 0:1 (4,29:5,87)
    5 bayrak İngiltere M3 Leo Waters - bayrak Norveç Jorn Nesdal 1:0 (2,91:3,70)
        bayrak İngiltere İngiltere - bayrak Norveç Norveç 4:1 (3,62:4,59)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Gürcistan Karen Sarkisyan - bayrak İsviçre Georges Grünbaum 1:0 (5,92:6,95)
    2 bayrak Gürcistan Bakar Matikashvili - bayrak İsviçre Rolf Vetsch 0:1 (5,04:9,70)
    3 bayrak Gürcistan Levan Kareli - bayrak İsviçre Denis Etienne 1:0 (8,25:8,85)
    4 bayrak Gürcistan Eduard Nazaryan - bayrak İsviçre Thibaud Thompson 0:1 (6,18:3,70)
    5 bayrak Gürcistan Kakhaber Natchkebia - bayrak İsviçre David Domig 0:1 Logo XG
        bayrak Gürcistan Gürcistan - bayrak İsviçre İsviçre 2:3 (5,74:7,61)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Yunanistan Giorgos Kleitsas - bayrak Avusturya M2 Mario Lazzer 0:1 (4,83:6,54)
    2 bayrak Yunanistan Costas Chiotinis - bayrak Avusturya M2 Friedrich Rattinger 0:1 (4,25:7,55)
    3 bayrak Yunanistan Christos Groutsos - bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher 0:1 (6,19:4,96)
    4 bayrak Yunanistan Michalis Manolios - bayrak Avusturya M2 Bernhard Mayr 0:1 (6,23:5,14)
    5 bayrak Yunanistan Ioannis Atmatzidis - bayrak Avusturya M2 Stefan Parlow 0:1 (3,20:5,55)
        bayrak Yunanistan Yunanistan - bayrak Avusturya Avusturya 0:5 (4,89:5,97)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İzlanda Gisli Hrafnkelsson - bayrak İran Amin Shahvalizadeh 0:1 ()
    2 bayrak İzlanda Gunnar Birnir Jonsson - bayrak İran Aref Alipour 0:1 (8,18:6,21)
    3 bayrak İzlanda Fjalarr Pall Manason - bayrak İran G3 Amir Eshraghi 1:0 Logo XG
    4 bayrak İzlanda Johannes Jonsson - bayrak İran M2 Amir Golegolab 0:1 (3,33:3,11)
    5 bayrak İzlanda Stefan Freyr Gudmundsson - bayrak İran M3 Jalil Khalili 0:1 (19,64:10,87)
        bayrak İzlanda İzlanda - bayrak İran İran 1:4 (8,38:5,75)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak FYR Makedonya Leko Ristovski - bayrak Romanya M2 Catalin Bucur 0:1 (7,83:4,23)
    2 bayrak FYR Makedonya Zoran Todorov - bayrak Romanya Mihai Catalin Arminia 0:1 Logo XG
    3 bayrak FYR Makedonya Hristo Ainovski - bayrak Romanya Radu Ciortan 1:0 (9,64:7,08)
    4 bayrak FYR Makedonya Vladimir Temelkovski - bayrak Romanya Petru Hlihor 1:0 Logo XG
    5 bayrak FYR Makedonya Mitko Keramitchiev - bayrak Romanya Daniel Tudose 0:1 Logo XG
        bayrak FYR Makedonya FYR Makedonya - bayrak Romanya Romanya 2:3 (8,60:5,51)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Polonya Karol Szczerek - bayrak Türkiye Cihangir Cetinel 1:0 (7,24:7,13)
    2 bayrak Polonya M2 Jacek Wojciechowski - bayrak Türkiye G3 Ali Cetin Belene 0:1 (4,98:3,81)
    3 bayrak Polonya Zbigniew Szczerek - bayrak Türkiye G3 Yasin Okal 0:1 (8,55:4,21)
    4 bayrak Polonya Przemyslaw Nadziejko - bayrak Türkiye M2 Ibrahim Karaca 1:0 (5,81:6,84)
    5 bayrak Polonya Wojciech Bator - bayrak Türkiye G3 Cuneyt Argun Genc 0:1 (6,94:7,31)
        bayrak Polonya Polonya - bayrak Türkiye Türkiye 2:3 (6,85:5,57)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Rusya M1 Nail Arzukhanov - Bay
    2 bayrak Rusya Denis Polochkin - Bay
    3 bayrak Rusya Petr Malkov - Bay
    4 bayrak Rusya Alex Ars - Bay
    5 bayrak Rusya Yaroslav Gusev - Bay
        bayrak Rusya Rusya - Bu turda boşta

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka - bayrak ABD G2 Neil Kazaross 1:0 (4,16:3,57)
    2 bayrak Çek Cumhuriyeti Jan Cerny - bayrak ABD G2 Steve Sax 1:0 (3,17:2,92)
    3 bayrak Çek Cumhuriyeti Pavel Zaoral - bayrak ABD Joseph Russell 1:0 (4,39:3,95)
    4 bayrak Çek Cumhuriyeti M3 Eva Zizkova - bayrak ABD M1 Roberto Litzenberger 0:1 (9,54:4,86)
    5 bayrak Çek Cumhuriyeti Jiri Olejnicek - bayrak ABD M1 Alfred Mamlet 0:1 (4,45:5,59)
        bayrak Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti - bayrak ABD ABD 3:2 (5,30:4,17)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Ukrayna Jakob Garal - bayrak İspanya Andres Hermann 1:0 (5,51:10,48)
    2 bayrak Ukrayna Aleksandr Grin - bayrak İspanya Pedro Sanz 0:1 (3,77:10,10)
    3 bayrak Ukrayna Vyacheslav Stepanenko - bayrak İspanya Antonio Villaverde 1:0 Logo XG
    4 bayrak Ukrayna Michael Juzny - bayrak İspanya Pedro De Togores 0:1 (8,04:5,47)
    5 bayrak Ukrayna Andrey Nesterov - bayrak İspanya Romain Billaud 0:1 (11,56:14,39)
        bayrak Ukrayna Ukrayna - bayrak İspanya İspanya 2:3 (7,85:10,09)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Macaristan Zoltan Illyés - bayrak Arjantin Mariano Irigoy 1:0 (4,83:6,76)
    2 bayrak Macaristan Daniel Kocsis - bayrak Arjantin Fernando Neumark 1:0 (5,69:5,25)
    3 bayrak Macaristan Katalin Veszeli - bayrak Arjantin Jorge Levy 1:0 (6,80:5,27)
    4 bayrak Macaristan Laszlo Mike - bayrak Arjantin Marcos Hugo Ergueta 0:1 (7,15:7,13)
    5 bayrak Macaristan Eross Zoltan Peter - bayrak Arjantin Marcelo Di Filippo 0:1 (8,07:7,96)
        bayrak Macaristan Macaristan - bayrak Arjantin Arjantin 3:2 (6,43:6,37)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Meksika Fernando Munoz - bayrak Hırvatistan G3 Mislav Kovacic 0:1 (9,65:4,25)
    2 bayrak Meksika Julio Mejia - bayrak Hırvatistan Willi Preskar 0:1 (7,38:4,77)
    3 bayrak Meksika Jaime Obregon - bayrak Hırvatistan Sinisa Vrhovec 1:0 Logo XG
    4 bayrak Meksika Jose Cassab - bayrak Hırvatistan Drazenko Vucina 0:1 Logo XG
    5 bayrak Meksika Jose Farca - bayrak Hırvatistan Boro Bukvic 0:1 (8,60:11,82)
        bayrak Meksika Meksika - bayrak Hırvatistan Hırvatistan 1:4 (8,66:7,84)

    EBIF Online Takım Şampiyonası 2018, Tur 1

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Almanya Stefan Blancke - bayrak Macaristan Zoltan Illyés 0:1 (3,38:6,02)
    2 bayrak Almanya Marcel Jochem - bayrak Macaristan Daniel Kocsis 0:1 (3,41:5,63)
    3 bayrak Almanya Philipp Heyng - bayrak Macaristan Katalin Veszeli 1:0 (6,81:8,73)
    4 bayrak Almanya Andreas Hofmann - bayrak Macaristan Laszlo Mike 0:1 (4,31:7,74)
    5 bayrak Almanya Markus Klein - bayrak Macaristan Eross Zoltan Peter 0:1 (8,22:11,05)
        bayrak Almanya Almanya - bayrak Macaristan Macaristan 1:4 (5,34:7,93)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İran Amin Shahvalizadeh - bayrak İngiltere M2 Chris Rogers 1:0 Logo XG
    2 bayrak İran Aref Alipour - bayrak İngiltere G3 Tim Cross 0:1 Logo XG
    3 bayrak İran G3 Amir Eshraghi - bayrak İngiltere G3 Sebastian Wilkinson 1:0 (3,99:2,92)
    4 bayrak İran M2 Amir Golegolab - bayrak İngiltere G3 Gaz Owen 0:1 (2,80:2,86)
    5 bayrak İran M3 Jalil Khalili - bayrak İngiltere M3 Leo Waters 0:1 (5,04:1,91)
        bayrak İran İran - bayrak İngiltere İngiltere 2:3 (3,85:2,62)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İtalya G3 Carlo Melzi - bayrak Yunanistan Giorgos Kleitsas 1:0 (3,46:4,44)
    2 bayrak İtalya G3 Giorgio Castellano - bayrak Yunanistan Costas Chiotinis 0:1 (4,70:4,52)
    3 bayrak İtalya Marco Tamigi - bayrak Yunanistan Christos Groutsos 0:1 (5,94:4,65)
    4 bayrak Romanya M2 Florin Popa - bayrak Yunanistan Michalis Manolios 1:0 (5,84:4,59)
    5 bayrak İtalya Edgardo Bianco - bayrak Yunanistan Ioannis Atmatzidis 1:0 (4,14:6,44)
        bayrak İtalya İtalya - bayrak Yunanistan Yunanistan 3:2 (4,87:4,90)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Hırvatistan G3 Mislav Kovacic - bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka 0:1 (4,57:3,21)
    2 bayrak Hırvatistan Willi Preskar - bayrak Çek Cumhuriyeti Jan Cerny 0:1 (7,00:6,87)
    3 bayrak Hırvatistan Sinisa Vrhovec - bayrak Çek Cumhuriyeti Pavel Zaoral 0:1 (4,35:5,51)
    4 bayrak Hırvatistan Drazenko Vucina - bayrak Çek Cumhuriyeti M3 Eva Zizkova 1:0 (10,53:7,23)
    5 bayrak Hırvatistan Boro Bukvic - bayrak Çek Cumhuriyeti Jiri Olejnicek 0:1 (9,46:8,11)
        bayrak Hırvatistan Hırvatistan - bayrak Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti 1:4 (7,10:6,17)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Norveç Sven Wisloff Nilssen - Bay
    2 bayrak Norveç Asbjorn Arntzen - Bay
    3 bayrak Norveç Torkel Haugødegård - Bay
    4 bayrak Norveç Hans Marius Eikseth - Bay
    5 bayrak Norveç Jorn Nesdal - Bay
        bayrak Norveç Norveç - Bu turda boşta

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Avusturya M2 Mario Lazzer - bayrak Polonya Karol Szczerek 1:0 (6,84:7,19)
    2 bayrak Avusturya Wolfgang Wühl - bayrak Polonya M2 Jacek Wojciechowski 1:0 (6,74:10,56)
    3 bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher - bayrak Polonya Zbigniew Szczerek 1:0 (4,70:7,91)
    4 bayrak Avusturya M2 Bernhard Mayr - bayrak Polonya Przemyslaw Nadziejko 0:1 (7,74:8,56)
    5 bayrak Avusturya M2 Stefan Parlow - bayrak Polonya Wojciech Bator 1:0 (4,97:4,15)
        bayrak Avusturya Avusturya - bayrak Polonya Polonya 4:1 (6,19:7,37)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Romanya M2 Catalin Bucur - bayrak Ukrayna Jakob Garal 0:1 (8,91:7,74)
    2 bayrak Romanya Mihai Catalin Arminia - bayrak Ukrayna Aleksandr Grin 0:1 Logo XG
    3 bayrak Romanya Radu Ciortan - bayrak Ukrayna Vyacheslav Stepanenko 1:0 Logo XG
    4 bayrak Romanya Petru Hlihor - bayrak Ukrayna Michael Juzny 0:1 Logo XG
    5 bayrak Romanya Daniel Tudose - bayrak Ukrayna Andrey Nesterov 1:0 (13,18:10,46)
        bayrak Romanya Romanya - bayrak Ukrayna Ukrayna 2:3 (11,07:9,15)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Rusya M1 Nail Arzukhanov - bayrak Danimarka G1 Lars Trabolt 0:1 (7,45:3,58)
    2 bayrak Rusya Denis Polochkin - bayrak Danimarka G2 Thomas Myhr 1:0 (3,86:4,12)
    3 bayrak Rusya Petr Malkov - bayrak Danimarka M1 Benjamin Lund 1:0 (5,69:3,69)
    4 bayrak Rusya Alex Ars - bayrak Danimarka G3 Jess Danielsen 0:1 (2,54:5,15)
    5 bayrak Rusya Yaroslav Gusev - bayrak Danimarka G3 Karsten Bredahl 0:1 (2,79:3,75)
        bayrak Rusya Rusya - bayrak Danimarka Danimarka 2:3 (4,36:4,07)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İsviçre Georges Grünbaum - bayrak Meksika Fernando Munoz 0:1 (7,17:10,13)
    2 bayrak İsviçre Rolf Vetsch - bayrak Meksika Julio Mejia 1:0 (9,59:9,95)
    3 bayrak İsviçre Denis Etienne - bayrak Meksika Jaime Obregon 0:1 (6,50:8,95)
    4 bayrak İsviçre Thibaud Thompson - bayrak Meksika Jose Cassab 1:0 (5,46:15,61)
    5 bayrak İsviçre David Domig - bayrak Meksika Jose Farca 1:0 Logo XG
        bayrak İsviçre İsviçre - bayrak Meksika Meksika 3:2 (7,36:11,00)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak İspanya Andres Hermann - bayrak İzlanda Gisli Hrafnkelsson 1:0 (18,20:21,05)
    2 bayrak İspanya Pedro Sanz - bayrak İzlanda Gunnar Birnir Jonsson 1:0 Logo XG
    3 bayrak İspanya Antonio Villaverde - bayrak İzlanda Fjalarr Pall Manason 1:0 Logo XG
    4 bayrak İspanya Pedro De Togores - bayrak İzlanda Johannes Jonsson 0:1 (10,90:9,40)
    5 bayrak İspanya Romain Billaud - bayrak İzlanda Stefan Freyr Gudmundsson 0:1 (10,51:6,89)
        bayrak İspanya İspanya - bayrak İzlanda İzlanda 3:2 (14,32:14,15)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Türkiye Cihangir Cetinel - bayrak FYR Makedonya Leko Ristovski 1:0 (7,04:12,40)
    2 bayrak Türkiye G3 Ali Cetin Belene - bayrak FYR Makedonya Zoran Todorov 0:1 Logo XG
    3 bayrak Türkiye G3 Yasin Okal - bayrak FYR Makedonya Hristo Ainovski
    4 bayrak Türkiye M2 Ibrahim Karaca - bayrak FYR Makedonya Vladimir Temelkovski 1:0 Logo XG
    5 bayrak Türkiye G3 Cuneyt Argun Genc - bayrak FYR Makedonya Mitko Keramitchiev 1:0 (5,35:18,68)
        bayrak Türkiye Türkiye - bayrak FYR Makedonya FYR Makedonya 3:1 (6,23:15,33)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak Arjantin Mariano Irigoy - bayrak Bulgaristan Maya Peycheva 1:0 (11,57:10,21)
    2 bayrak Arjantin Fernando Neumark - bayrak Bulgaristan Ivan Petrov 1:0 (4,61:5,17)
    3 bayrak Arjantin Jorge Levy - bayrak Bulgaristan Rumen Rasheev 1:0 (6,47:6,11)
    4 bayrak Arjantin Marcos Hugo Ergueta - bayrak Bulgaristan Svilen Todorov 0:1 (8,69:5,97)
    5 bayrak Arjantin Marcelo Di Filippo - bayrak Bulgaristan Petyo Marinov 1:0 (6,13:6,22)
        bayrak Arjantin Arjantin - bayrak Bulgaristan Bulgaristan 4:1 (7,84:6,81)

    Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
    1 bayrak ABD G2 Neil Kazaross - bayrak Gürcistan Karen Sarkisyan 1:0 (4,53:2,15)
    2 bayrak ABD G2 Steve Sax - bayrak Gürcistan Bakar Matikashvili 1:0 (3,17:7,05)
    3 bayrak ABD Joseph Russell - bayrak Gürcistan Levan Kareli 1:0 (5,17:5,94)
    4 bayrak ABD M1 Roberto Litzenberger - bayrak Gürcistan Eduard Nazaryan 0:1 Logo XG
    5 bayrak ABD M1 Alfred Mamlet - bayrak Gürcistan Kakhaber Natchkebia 1:0 (4,12:3,05)
        bayrak ABD ABD - bayrak Gürcistan Gürcistan 4:1 (4,23:4,91)