special BG Studio Heroes PREMIUM packages for WBIF nations!
10% discount for 10+ Players, 15% for 50+players, 20% for 100+ players

Nat. Turnuvalar

Turnuva
MaçTakvimi
Tarih Eşleşme     Sonuç PR
bayrak ABD Long Nguyen - bayrak Romanya Michael Neagu 1:0 (13,88:4,12)
bayrak ABD Long Nguyen - bayrak Fransa Igor Moraes 0:1 (16,85:14,36)
bayrak İsviçre Stefan Frigerio - bayrak İspanya Ruben Sineriz Fernandez 0:1 (10,22:6,95)
bayrak Romanya Daniel Tudose - bayrak Bulgaristan Borislav Todorov 0:1 (7,03:9,51)
bayrak İsviçre Silvia Weilenmann - bayrak Romanya M1 Florin Popa 0:1 (16,62:7,05)
bayrak İsviçre Andres Städeli - bayrak Romanya Vlad Stoica 0:1 (7,83:13,57)
bayrak Rusya Leyla Zaloutskaya - bayrak Fransa Igor Moraes 0:1 (7,47:13,64)
bayrak Romanya M1 Florin Popa - bayrak Çek Cumhuriyeti Jan Cerny 0:1 (4,89:3,72)
bayrak Avusturya Kristoffer Hötzeneder - bayrak Moldavya Cristian Ghena 1:0 (7,00:8,50)
bayrak Romanya Maricel Ciubotariu - bayrak Avusturya Kristoffer Hötzeneder 1:0 (10,44:9,84)
bayrak Çek Cumhuriyeti Jan Cerny - bayrak İsveç G3 Roland Sahlén 1:0 (3,07:3,42)
bayrak Romanya Florin Boboc - bayrak İsviçre Silvia Weilenmann 1:0 (5,74:9,88)
bayrak Romanya Daniel Tudose - bayrak Bulgaristan Georgi Ivanov 0:1 (6,77:20,58)
bayrak Moldavya Cristian Ghena - bayrak Romanya M2 Catalin Bucur 1:0 (6,15:5,74)
bayrak İsrail Adam Prager - bayrak İsviçre Stefan Frigerio 1:0 Logo XG
bayrak İsviçre Stefan Frigerio - bayrak Romanya M2 Radu Ciortan 0:1 Logo XG
08.06., 17:00 bayrak İsveç G3 Roland Sahlén - bayrak İtalya Franco Tosin
08.06., 18:00 bayrak Rusya Leyla Zaloutskaya - bayrak Moldavya Cristian Ghena
09.06., 15:00 bayrak İtalya Franco Tosin - bayrak Azerbaycan Kanan Hasan Zada
09.06., 19:00 bayrak Bulgaristan Georgi Ivanov - bayrak Romanya Florin Boboc
09.06., 20:00 bayrak Romanya Adrian Staicu - bayrak İtalya Franco Tosin
Sıralamalar
Rank Ad   Maçlar
Kazandı
Bay
Mağlup
PR
1. bayrak Çek Cumhuriyeti Jan Cerny  
3
3
0
0
3,19
  bayrak Fransa Igor Moraes  
3
3
0
0
13,02
3. bayrak Bulgaristan Borislav Todorov  
2
2
0
0
11,73
4. bayrak Romanya M2 Radu Ciortan  
3
2
0
1
5,74
5. bayrak İsrail Adam Prager  
1
1
0
0
 
  bayrak Romanya Maricel Ciubotariu  
1
1
0
0
10,44
  bayrak Bulgaristan Georgi Ivanov  
1
1
0
0
20,58
  bayrak İspanya Ruben Sineriz Fernandez  
1
1
0
0
6,95
  bayrak Romanya Florin Boboc  
1
1
0
0
5,74
  bayrak Romanya Ioan Buciuleac  
1
1
0
0
12,47
  bayrak Romanya Vlad Stoica  
1
1
0
0
13,57
12. bayrak Avusturya Kristoffer Hötzeneder  
2
1
0
1
8,74
  bayrak Romanya M1 Florin Popa  
2
1
0
1
5,93
  bayrak Moldavya Cristian Ghena  
2
1
0
1
7,08
15. bayrak İsviçre Silvia Weilenmann  
3
1
0
2
12,32
  bayrak ABD Long Nguyen  
3
1
0
2
15,11
17. bayrak Macaristan Laszlo Mike  
0
0
0
0
 
  bayrak Almanya Theodoros Dimakis  
0
0
0
0
 
  bayrak İtalya Franco Tosin  
0
0
0
0
 
  bayrak Romanya Petru Hlihor  
0
0
0
0
 
  bayrak Romanya Tiberiu Bostan  
0
0
0
0
 
  bayrak Yunanistan Stylianos Ktistakis  
0
0
0
0
 
  bayrak İngiltere Andrew Selby  
0
0
0
0
 
  bayrak Romanya Adrian Staicu  
0
0
0
0
 
  bayrak Azerbaycan Kanan Hasan Zada  
0
0
0
0
 
  bayrak Romanya Dan Adrian  
0
0
0
0
 
  bayrak Romanya M3 Mihai Folea  
0
0
0
0
 
28. bayrak İsviçre Andres Städeli  
1
0
0
1
7,83
  bayrak Romanya Michael Neagu  
1
0
0
1
4,12
  bayrak Rusya Leyla Zaloutskaya  
1
0
0
1
7,47
31. bayrak İsveç G3 Roland Sahlén  
2
0
0
2
3,34
32. bayrak Romanya Daniel Tudose  
3
0
0
3
6,76
  bayrak Romanya M2 Catalin Bucur  
3
0
0
3
6,42
  bayrak İsviçre Stefan Frigerio  
3
0
0
3
10,22
Tur 3 --- SonTarih: 21.06., 23:59 (MaçPuanı (kaç sayı): 11)
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Romanya Tiberiu Bostan - bayrak Almanya Theodoros Dimakis
2 bayrak İsviçre Stefan Frigerio - bayrak Romanya M2 Radu Ciortan 0:1 Logo XG
3 bayrak İngiltere Andrew Selby - bayrak İspanya Ruben Sineriz Fernandez
4 bayrak İsveç G3 Roland Sahlén - bayrak İsviçre Silvia Weilenmann 0:1 (3,25:10,11)
5 bayrak Romanya Petru Hlihor - bayrak Macaristan Laszlo Mike
6 bayrak Romanya Ioan Buciuleac - bayrak Romanya M3 Mihai Folea
7 bayrak Romanya M1 Florin Popa - bayrak Romanya Maricel Ciubotariu
8 bayrak Romanya Dan Adrian - bayrak Bulgaristan Georgi Ivanov
9 bayrak Rusya Leyla Zaloutskaya - bayrak Fransa Igor Moraes 0:1 (7,47:13,64)
10 bayrak Avusturya Kristoffer Hötzeneder - bayrak Moldavya Cristian Ghena 1:0 (7,00:8,50)
11 bayrak Romanya Florin Boboc - bayrak Yunanistan Stylianos Ktistakis
12 bayrak Romanya Daniel Tudose - bayrak Bulgaristan Borislav Todorov 0:1 (7,03:9,51)
13 bayrak Romanya M2 Catalin Bucur - bayrak Çek Cumhuriyeti Jan Cerny 0:1 (5,66:2,94)
14 bayrak Azerbaycan Kanan Hasan Zada - bayrak İsrail Adam Prager
15 bayrak İsviçre Andres Städeli - bayrak Romanya Vlad Stoica 0:1 (7,83:13,57)
16 09.06., 20:00 bayrak Romanya Adrian Staicu - bayrak İtalya Franco Tosin
17 bayrak ABD Long Nguyen - bayrak Romanya Michael Neagu 1:0 (13,88:4,12)
Tur 2 --- SonTarih: 21.06., 23:59 (MaçPuanı (kaç sayı): 11)
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak İsrail Adam Prager - bayrak İsviçre Stefan Frigerio 1:0 Logo XG
2 bayrak Romanya Vlad Stoica - bayrak Romanya Tiberiu Bostan
3 bayrak Almanya Theodoros Dimakis - bayrak İngiltere Andrew Selby
4 bayrak İspanya Ruben Sineriz Fernandez - bayrak Romanya Petru Hlihor
5 bayrak Romanya M2 Radu Ciortan - bayrak Romanya Ioan Buciuleac 0:1 (7,13:12,47)
6 bayrak İsviçre Silvia Weilenmann - bayrak Romanya M1 Florin Popa 0:1 (16,62:7,05)
7 bayrak Macaristan Laszlo Mike - bayrak Romanya Dan Adrian
8 bayrak Romanya M3 Mihai Folea - bayrak Rusya Leyla Zaloutskaya
9 bayrak Romanya Maricel Ciubotariu - bayrak Avusturya Kristoffer Hötzeneder 1:0 (10,44:9,84)
10 09.06., 19:00 bayrak Bulgaristan Georgi Ivanov - bayrak Romanya Florin Boboc
11 bayrak Fransa Igor Moraes - bayrak Romanya Daniel Tudose 1:0 (10,73:6,65)
12 bayrak Moldavya Cristian Ghena - bayrak Romanya M2 Catalin Bucur 1:0 (6,15:5,74)
13 09.06., 15:00 bayrak İtalya Franco Tosin - bayrak Azerbaycan Kanan Hasan Zada
14 bayrak Romanya Michael Neagu - bayrak İsviçre Andres Städeli
15 bayrak Yunanistan Stylianos Ktistakis - bayrak Romanya Adrian Staicu
16 bayrak Bulgaristan Borislav Todorov - bayrak ABD Long Nguyen 1:0 (13,14:13,06)
17 bayrak Çek Cumhuriyeti Jan Cerny - bayrak İsveç G3 Roland Sahlén 1:0 (3,07:3,42)
Tur 1 --- SonTarih: 21.06., 23:59 (MaçPuanı (kaç sayı): 11)
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Romanya Tiberiu Bostan - bayrak İsrail Adam Prager
2 bayrak İsviçre Stefan Frigerio - bayrak İspanya Ruben Sineriz Fernandez 0:1 (10,22:6,95)
3 bayrak İngiltere Andrew Selby - bayrak Bulgaristan Borislav Todorov
4 08.06., 17:00 bayrak İsveç G3 Roland Sahlén - bayrak İtalya Franco Tosin
5 bayrak Romanya Petru Hlihor - bayrak Yunanistan Stylianos Ktistakis
6 bayrak Romanya Ioan Buciuleac - bayrak Romanya Vlad Stoica
7 bayrak Romanya M1 Florin Popa - bayrak Çek Cumhuriyeti Jan Cerny 0:1 (4,89:3,72)
8 bayrak Romanya Dan Adrian - bayrak Romanya Maricel Ciubotariu
9 08.06., 18:00 bayrak Rusya Leyla Zaloutskaya - bayrak Moldavya Cristian Ghena
10 bayrak Avusturya Kristoffer Hötzeneder - bayrak Romanya Michael Neagu
11 bayrak Romanya Florin Boboc - bayrak İsviçre Silvia Weilenmann 1:0 (5,74:9,88)
12 bayrak Romanya Daniel Tudose - bayrak Bulgaristan Georgi Ivanov 0:1 (6,77:20,58)
13 bayrak Romanya M2 Catalin Bucur - bayrak Romanya M2 Radu Ciortan 0:1 (7,89:4,69)
14 bayrak Azerbaycan Kanan Hasan Zada - bayrak Romanya M3 Mihai Folea
15 bayrak İsviçre Andres Städeli - bayrak Almanya Theodoros Dimakis
16 bayrak Romanya Adrian Staicu - bayrak Macaristan Laszlo Mike
17 bayrak ABD Long Nguyen - bayrak Fransa Igor Moraes 0:1 (16,85:14,36)